Soodus

Leib. Ilo & vägi

Bread. The Beauty & the Might

Evelin Ilves

Sisu tutvustus

Leivategu on alati eriline. Ühelt poolt seetõttu, et meie armastus ja austus tema vastu on mõõtmatud. Teiselt poolt sellepärast, et pole kuigipalju neid asju, mida me oma kätega suudame maailma parimana teha… Aga just seda ta on – kodus tehtud leib, mis maitseb tegija perele üle kõige. Paljudesse Eesti koduköökidesse on leivategu pühaliku ja armsa hõngu tagasi toonud. Ent leib võib olla eri näo ja sadade maitsetega. Just seetõttu sai sellesse raamatusse valitud need 18, mis teie leivakorvi rikkalikumaks ja sööjad veelgi õnnelikumaks teeks. Kes pole aga veel kordagi ise leiba teha proovinud – üks hea päev alustamiseks võiks olla just täna.
Rõõmu, väge, ilo teile!
Iga ostetud leivaraamatuga toetad 1 euroga MTÜ-d Saagu Valgus, kes abistab puudust kannatavaid lapsi.

Bread making is always special. On the one hand, because our love and respect for it is immeasurable. And on the other, because there are few things we can make with our hands that are the best in world… This is one of them: to a baker’s family home-made bread tastes the best in the world. Bread baking has brought a hallowed and loving aura back to the kitchens in many Estonian homes. Yet, breads come with different faces and in hundreds of flavours. This is why these 18 varieties were chosen for this book – to make your breadbasket richer and those who love bread even happier. For those who have yet to try bread-making, today could be a good day to start.
Joy, power and beauty to you all!
With every purchase of Bread, a donation of €1 will be made to Let There Be Light, a nonprofit organisation helping needy children.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Jarmo Valkola

Filmi audiovisuaalne keel

10,00 

19,30 

David Williams

Veinimaailm

Veinimaitsmise lühikursus

19,90 

Tuuli Mathisen

Kapsaroad

Põnevaid toite erinevatest kapsastest

19,30 

Soodus

Mart Juur

101 Eesti popmuusika albumit

5,00 

15,59 

Soodus

Anneli Kõiv

Kõik mahlaks!

6,00 

19,30 

Soodus

Kustas Kikerpuu

See saatana salakaval muusika

1,00 

16,50 

Tänapäevane Eesti köök

22,90 

Toomas Tiivel

Ehe rõõm

Konjakid, armanjakid, grapad ja muud brändid

21,57 

Soodus

Andrus Kivirähk

Kaka ja kevad CD

9,00 

16,40 

Estonian cuisine

Traditional and modern recipes

16,40