Soodus

Leib. Ilo & vägi

Bread. The Beauty & the Might

Evelin Ilves

Sisu tutvustus

Leivategu on alati eriline. Ühelt poolt seetõttu, et meie armastus ja austus tema vastu on mõõtmatud. Teiselt poolt sellepärast, et pole kuigipalju neid asju, mida me oma kätega suudame maailma parimana teha… Aga just seda ta on – kodus tehtud leib, mis maitseb tegija perele üle kõige. Paljudesse Eesti koduköökidesse on leivategu pühaliku ja armsa hõngu tagasi toonud. Ent leib võib olla eri näo ja sadade maitsetega. Just seetõttu sai sellesse raamatusse valitud need 18, mis teie leivakorvi rikkalikumaks ja sööjad veelgi õnnelikumaks teeks. Kes pole aga veel kordagi ise leiba teha proovinud – üks hea päev alustamiseks võiks olla just täna.
Rõõmu, väge, ilo teile!
Iga ostetud leivaraamatuga toetad 1 euroga MTÜ-d Saagu Valgus, kes abistab puudust kannatavaid lapsi.

Bread making is always special. On the one hand, because our love and respect for it is immeasurable. And on the other, because there are few things we can make with our hands that are the best in world… This is one of them: to a baker’s family home-made bread tastes the best in the world. Bread baking has brought a hallowed and loving aura back to the kitchens in many Estonian homes. Yet, breads come with different faces and in hundreds of flavours. This is why these 18 varieties were chosen for this book – to make your breadbasket richer and those who love bread even happier. For those who have yet to try bread-making, today could be a good day to start.
Joy, power and beauty to you all!
With every purchase of Bread, a donation of €1 will be made to Let There Be Light, a nonprofit organisation helping needy children.

Detailne info

Teised on vaadanud

Kristina Efert

Supp

Külm. Soe. Soolane. Magus

19,95 

Soodus

Urmas Laansoo

Retk taimede maailma

5,00 

15,62 

Kristina Efert

Hakkliha

21,35 

Soodus

Tiit Karuks

101 Eesti spordilugu

5,00 

16,40 

Soodus

Mart Laar

Sinimäed 1944

II maailmasõja lahingud Kirde-Eestis

5,00 

17,60 

Jocasta Innes

Maaköök

24,15 

David Williams

Veinimaailm

Veinimaitsmise lühikursus

19,90 

Toomas Tiivel

Ehe rõõm

Konjakid, armanjakid, grapad ja muud brändid

21,57 

Soodus

Kaspar Kolk

Rooma kirjanduse antoloogia

9,90 

21,92 

Soodus

Juhan Viiding

Öölaul meeshäälele / Ночная песня для мужского голоса

2,00 

6,90