Liiga palju, aga ei kunagi küllalt

Kuidas minu perekond lõi maailma kõige ohtlikuma mehe

Mary L. Trump

Sisu tutvustus

See on avameelne portree USA presidendist Donald J. Trumpist ja teda kujundanud perekonnast.
Mary L. Trump, ametilt kliiniline psühholoog, Donaldi ainuke vennatütar, heidab oma raamatus valgust nende perekonna tumedale ajaloole, et selgitada, kuidas tema onust sai mees, kellest on nüüdseks kujunenud oht kogu maailma tervislikule seisundile, majanduslikule turvatundele ja ühiskondlikule korraldusele.
Mary L. Trump veetis suure osa oma lapsepõlvest vanavanemate uhkes New Yorgi majas, kus kasvasid üles ka Donald ja tema neli õde-venda. Vaimsete traumade, hävitavate suhete ning hooletuse ja kuritarvituse traagilisest koosmõjust põhjustatud sündmused on koos perekonnas järgitavate mustritega vorminud mehe, kes on end praegu sisse seadnud Ameerika Ühendriikide presidentide Ovaalkabinetis.
Mary räägib oma perekonna süngetest ja tihtipeale segadusse ajavatest sündmustest nende vahetu tunnistajana, jutustades vaimukalt ja isegi humoorikalt. Ta kirjeldab halastamatu üksikasjalikkusega kõike: nii perekonna imetlust onu Donaldi vastu kui ka seda, kuidas Donald, Fred Trumpi lemmikpoeg, oma isa naeruvääristas ja kõrvale heitis, kui too hakkas alla jääma Alzheimerile.
Donald Trumpi saatuslikke vigu on proovinud selgitada paljud õpetlased, tugitoolipsühholoogid ja ajakirjanikud. Mary L. Trump ainsana suudab meile jutustada paeluva ja kõhedust tekitava saaga. Ja mitte ainult sellepärast, et ta seisab perekonnale nii lähedal, vaid ka sellepärast, et tema on ainuke Trump, kes soovib rääkida tõde ühe maailma kõige mõjuvõimsama ja probleemsema perekonna kohta.

Detailne info

Teised on vaadanud

Ragne Värk

Minu magus köök

Koogid – lihtsad ja küpsetamata

21,90 

Ene Paaver, Heli Pikk, ...

Ita Ever

Lava on elu

21,90 

Kaja Heinsalu, Neeme Raud

Kainus

Sõltuvusest vabaks

24,90 

Evely Ustav

Lilleniidu rajamine koduaeda

20,90 

Dr Matti J.Peura

Kuidas ma võitsin depressiooni

Ühe arsti isiklik lugu

16,95 

Kertu Bramanis, Riho-Bruno Bramanis

Kerge-raske-kivi

Reisime koos maailma äärele! Suriname. Sulawesi. Polüneesia

25,95 

Olia Hercules

Suveköögid

Retsepte ja mälestusi igast Ukraina nurgast

29,90 

Marina Laikjõe

Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis

26,95 

Vojtěch Kubašta

Tuhkatriinu

11,95 

Piia Rand

Eesti kirivööd

Kirivöö kudumise õpetus ja 218 kirivöö mustrit

39,95