Liiga palju, aga ei kunagi küllalt

Kuidas minu perekond lõi maailma kõige ohtlikuma mehe

Mary L. Trump

Sisu tutvustus

See on avameelne portree USA presidendist Donald J. Trumpist ja teda kujundanud perekonnast.
Mary L. Trump, ametilt kliiniline psühholoog, Donaldi ainuke vennatütar, heidab oma raamatus valgust nende perekonna tumedale ajaloole, et selgitada, kuidas tema onust sai mees, kellest on nüüdseks kujunenud oht kogu maailma tervislikule seisundile, majanduslikule turvatundele ja ühiskondlikule korraldusele.
Mary L. Trump veetis suure osa oma lapsepõlvest vanavanemate uhkes New Yorgi majas, kus kasvasid üles ka Donald ja tema neli õde-venda. Vaimsete traumade, hävitavate suhete ning hooletuse ja kuritarvituse traagilisest koosmõjust põhjustatud sündmused on koos perekonnas järgitavate mustritega vorminud mehe, kes on end praegu sisse seadnud Ameerika Ühendriikide presidentide Ovaalkabinetis.
Mary räägib oma perekonna süngetest ja tihtipeale segadusse ajavatest sündmustest nende vahetu tunnistajana, jutustades vaimukalt ja isegi humoorikalt. Ta kirjeldab halastamatu üksikasjalikkusega kõike: nii perekonna imetlust onu Donaldi vastu kui ka seda, kuidas Donald, Fred Trumpi lemmikpoeg, oma isa naeruvääristas ja kõrvale heitis, kui too hakkas alla jääma Alzheimerile.
Donald Trumpi saatuslikke vigu on proovinud selgitada paljud õpetlased, tugitoolipsühholoogid ja ajakirjanikud. Mary L. Trump ainsana suudab meile jutustada paeluva ja kõhedust tekitava saaga. Ja mitte ainult sellepärast, et ta seisab perekonnale nii lähedal, vaid ka sellepärast, et tema on ainuke Trump, kes soovib rääkida tõde ühe maailma kõige mõjuvõimsama ja probleemsema perekonna kohta.

Detailne info

Teised on vaadanud

J. K. Rowling

Harry Potter ja saladuste kamber

Illustreeritud väljaanne

28,90 

Reet Hiiemäe

Usundid ja vaimsed õpetused Eestis

24,10 

Virginie Despentes

Vernon Subutex 1

21,40 

Grigori Oster

Kõrgem kommiteadus

13,90 

Koostanud Peep Ilmet

Jõua jõua jõuluaega

13,95 

Ursula K. Le Guin

Meremaa III

Lühijutud

23,20 

Soodus

Koostanud Ene Ojaveski

Telekokk Jazz ja tema inimesed

Kaasteeliste meenutusi

13,00 

26,90 

Eva Pärtel

Küpsetaja käsiraamat

22,25 

Minu lemmikpiltidega loomaraamat

18,60 

Mart Laar

Pööre

Mälestused

19,90