Lilleniidu rajamine koduaeda

Evely Ustav

20,90 

Sisu tutvustus

Aiakujundajast autor Evely Ustav tutvustab oma raamatut nõnda: “Oma koduaeda lilleniitu luues saame looduse ilu ja liigirikkuse endale lähemale tuua. Pole oluline, kui suur ala monokultuursest murust liigirikkaks ja kauniks lilleniiduks muudetud saab. Tähtis on see, et lilleniidu rajamine toob endaga alati kaasa elurikkust, teeb meile rõõmu ja vähendab samal ajal murupinna hoolduseks kuluvat aega.

Lilleniidu rajamine nõuab aega ja kannatust, kuid pole midagi mõnusamat, kui seista sumedal suveõhtul oma loodu keskel, imetledes õrna õitekooslust ja tuules mänglevaid kõrrelisi ja kuulata rohutirtsude sirinat.

Koduaeda lilleniitu rajades võid kasutada Eesti looduslikke liike või soovi korral ilmestada loodut ka kultuurliikidega. Raamat on mõeldud praktiliseks abimeheks sellel põneval teekonnal. Kirjeldan lilleniidu rajamise meetodeid, kauneid niiduliike, seemnete kogumise nippe, lilleniidu rajamist ja hooldust.“

Evely Ustav on Tartu Ülikoolis omandanud magistrikraadi bioloogias ja õppinud Räpina Aianduskoolis aiandust. Praegu on ta Oxfordi Aiadisaini Kolledžis lõpetamas aiakujundaja eriala.

 

 

Detailne info

Teised on vaadanud

Henning Mankell

Hiinlane

25,90 

Neeme Kuningas

Ooperinovellid

20,90 

Karsten Brüggemann, Norbert Angermann

Baltimaade ajalugu

23,90 

Heino Viik

Kõik võib veel hästi minna

23,90 

Maaret Kallio

Nõudlikult leebe

18,60 

Carlos Ruiz Zafón

Vaimude labürint

Esimene raamat

23,20 

Vicky Halls

Kasside varjatud elu

19,30 

Tuul Sepp

Allikahaldjas

15,80 

Kaja Kann

Tänavatüdruk

18,10 

Jonas Jonasson

AS Kättemaks On Magus

23,90