Lilleniidu rajamine koduaeda

Evely Ustav

20,90 

Sisu tutvustus

Aiakujundajast autor Evely Ustav tutvustab oma raamatut nõnda: “Oma koduaeda lilleniitu luues saame looduse ilu ja liigirikkuse endale lähemale tuua. Pole oluline, kui suur ala monokultuursest murust liigirikkaks ja kauniks lilleniiduks muudetud saab. Tähtis on see, et lilleniidu rajamine toob endaga alati kaasa elurikkust, teeb meile rõõmu ja vähendab samal ajal murupinna hoolduseks kuluvat aega.

Lilleniidu rajamine nõuab aega ja kannatust, kuid pole midagi mõnusamat, kui seista sumedal suveõhtul oma loodu keskel, imetledes õrna õitekooslust ja tuules mänglevaid kõrrelisi ja kuulata rohutirtsude sirinat.

Koduaeda lilleniitu rajades võid kasutada Eesti looduslikke liike või soovi korral ilmestada loodut ka kultuurliikidega. Raamat on mõeldud praktiliseks abimeheks sellel põneval teekonnal. Kirjeldan lilleniidu rajamise meetodeid, kauneid niiduliike, seemnete kogumise nippe, lilleniidu rajamist ja hooldust.“

Evely Ustav on Tartu Ülikoolis omandanud magistrikraadi bioloogias ja õppinud Räpina Aianduskoolis aiandust. Praegu on ta Oxfordi Aiadisaini Kolledžis lõpetamas aiakujundaja eriala.

 

 

Detailne info

Teised on vaadanud

Jo Bradford

Nutikad fotod nutitelefoniga

Lihtsad juhised, kuidas iPhone’i või Androidiga häid fotosid teha

20,45 

Tuire Kaimio

Koerte käitumine

23,90 

Carlos Ruiz Zafón

Vaimude labürint

Teine raamat

25,90 

Vicky Halls

Kasside varjatud elu

19,30 

Haruki Murakami

Millest ma räägin, kui ma räägin jooksmisest

21,90 

Eva Pärtel

Küpsetaja käsiraamat

23,90 

Agnès Gabriel

Aitäh, Monsieur Dior

24,90 

Henning Mankell

Hiinlane

25,90 

Lembi Kaasik

Eesti rahva kannatuste aasta

Koguteos I

29,95 

Richard Powers

Ilmapuu

29,90