Soodus

Lõpparve

II osa Freyja ja Huldari sarjast

Yrsa Sigurðardóttir

Soodushind 9,00 

23,20 

Sisu tutvustus

Ühe Islandi kooli õpilased matavad maha ajakapsli, millesse panevad oma kirjad tulevikuennustustega. Kümne aasta pärast kaevatakse kapsel välja, et võrrelda laste prognoose tegelikkusega. Ja selgub, et ühes kirjas on ennustatud kuue ainuüksi initsiaalidega tähistatud inimese surma … Seda veidrat ja esialgu pealtnäha naljakatki lugu määratakse uurima ebasoosingusse langenud politseinik Huldar.
Samal ajal leitakse ühe maja aiast inimese kämblad ja varsti tapetakse võikal kombel ka selle maja omanik. Tema nimetähed langevad kokku ühes tulevikuennustuste kirjas surema määratud inimese initsiaalidega. Ja sellele järgnevad uued surmad. Nüüd on asi naljast kaugel. Ohvrite arvu kasvamist on vaja iga hinna eest vältida.
Kirja kirjutas koolipoiss ja seetõttu kaasatakse asja uurimisse lastepsühholoog Freyja. Rööbiti pingelise politseijuurdlusega kulgeb ka Freyja ja Huldari keerulise armusuhte lugu. Ja vahel näib, et mõlemad on lootusetult ummikusse jooksmas.

Tuntud krimikirjaniku Yrsa Sigurðardóttiri järjekordne põnevusromaan on haarav nagu kõik teisedki tema raamatud. Eesti keeles on kirjastus Varrak senimaani avaldanud neli Sigurðardóttiri romaani. See on teine raamat Freja ja Huldari tegemistele pühendatud sarjast, sarja esimese raamatu „Pärand” võtsid lugejad soojalt vastu.

Detailne info

Teised on vaadanud

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

Millenniumi sarja 3. raamat

22,25 

Robert Galbraith

Siidiuss

19,90 

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

2,00 

21,25 

Soodus

John le Carré

Spioonide pärand

7,00 

23,20 

David Lagercrantz

Mees, kes otsis oma varju

Millenniumi sarja 5. raamat

24,90 

Soodus

Douglas Lindsay

Surnute laul

7,00 

23,20 

Soodus

Alexander Söderberg

Teine poeg

Sophie Brinkmanni triloogia. Teine raamat

5,00 

19,30 

Soodus

Flynn Berry

Ahistatud

5,00 

20,45 

Soodus

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

5,00 

24,20 

Soodus

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

5,00 

22,20