Lugusid jutustades

Ann Cleeves

Sisu tutvustus

Nooruke Jeanie Long mõisteti kümme aastat tagasi süüdi viieteistaastase Abigail Manteli tapmises. Nüüd kuulevad Ida-Yorkshire’is asuva Elveti küla elanikud ärevusega, et uued tõendid kinnitavad Jeanie süütust. Rikka isa lõbujanuse tütre Abigaili tapja viibib veel vabaduses.
Emma Bennettis äratab säärane uudis taas kord painavad mälestused sellest, kuidas ta leidis tollel ammusel kõledal talvepäeval kraavist oma parima sõbranna surnukeha.
Inspektor Vera Stanhope alustab poolsaarel uut juurdlust ja see viib külarahva tagasi aega, mille nad olid lootnud unustada. Suhted hakkavad külas ohtlikult pingestuma. Aga kas kardetakse mõrvarit või iseenda minevikku?
Erinevate inimeste lugudega tutvuvas inspektoris tekib kahtlus, et päevavalgele on tulemas nii mõnedki kummalised või koguni jubedad saladused. Ja need kõik võivad olla seotud kunagise mõrvaga – või ka põhjustada uusi kuritegusid.
Inspektor Vera meel muutub siin hallis ja tuulises rannakülas pikapeale üsna mõruks, aga ta ei lase ennast heidutada ja leiab viimaks süüdlase. Lõpplahendus on ootamatu ja üllatav nagu ikka.

„Lugusid jutustades“ on Vera Stanhope’i sarja teine romaan. Sarja esimene osa „Vareselõks“ ilmus kirjastuses Varrak 2018. aastal.

Detailne info

Teised on vaadanud

Michael Katz Krefeld

Sekt

24,20 

Soodus

David Lagercrantz

See, mis ei tapa

Millenniumi sarja 4. raamat

12,00 

24,90 

Soodus

Gillian Flynn

Lõikepind

2,00 

19,30 

Soodus

Daniel Cole

Kaltsunukk

7,00 

24,20 

Lee Child

Vaenlane

22,20 

Soodus

John le Carré

Öine administraator

9,00 

28,00 

Soodus

Erik Valeur

Seitsmes laps

3,00 

26,10 

Soodus

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

6,00 

19,30 

Mats Olsson

Paremateski peredes

22,25 

Soodus

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

7,00 

22,20