Lume ja tuha hingus. 2. raamat

"Võõramaalase" sarja VI osa 2. raamat

Diana Gabaldon

27,90 

Sisu tutvustus

Diana Gabaldoni „Võõramaalase” sarja kuuenda raamatu „Lume ja tuha hingus” II osa jõuab otse Ameerika iseseisvussõja keerisesse, kus tuleb hakata pooli valima.
Neis poliitilistes tõmbetuultes on Fraseritel ja MacKenziedel üha raskem säilitada Põhja-Carolina mägede rüppe kõrvalisse paika rajatud kodus varasemat rahulikku elu. Briti kroonile ustavust vandunud Jamie Fraser leiab end kahe tule vahelt, tundes, et võlgneb truudust hoopis vabaduseideaalidele.
See raamat on täis kummitusi – luusigu need siis kullast ligi tõmmatuna Hector Cameroni hauakambri ümber või painaku Jamiet valusad mälestused Cullodeni lahingust ja Ardsmuiri vangla jubedustest ning ajarändureid Claire’i, Briannat ja Rogerit teadmised saabuvatest keerulistest aegadest. Kas jääda trotsima surmaohtu või minna tagasi oma aega?
Ja kuigi kõik märgid on õhus, et kokkupõrkest ei pääse, loodab Jamie Fraser ikka, et ehk tema perekonna ajarändurite teadmised lähenevatest keerulistest aegadest ei osutugi täitunuks – aga seda näitab ainult aeg.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Carlos Ruiz Zafón

Marina

9,00 

19,90 

Haruki Murakami

1Q84

III osa

24,90 

Soodus

Karen Joy Fowler

Me oleme kõik täiesti endast väljas

5,00 

24,20 

Soodus

Frederic Beigbeder

Oona ja Salinger

3,00 

18,35 

Soodus

Edward Rutherfurd

New York

9,00 

29,90 

Soodus

Helen Oyeyemi

Härra Fox

3,00 

23,20 

Sofi Oksanen

Puhastus

18,35 

Eric-Emmanuel Schmitt

Oscar ja Roosamamma

18,60 

Sofi Oksanen

Baby Jane

13,90 

Milan Kundera

Tühisuse pidu

15,40