Soodus

Maaköök

Jocasta Innes

Soodushind 16,79 

24,15 

Sisu tutvustus

Raamat on meeleolukas tagasipõige aegadesse, kui toit tehti viimseni valmis kodus, ja annab ilmekalt aimu, kuidas see tol ammusel ajal toimus. Kas mäletad veel lapsepõlveaegseid õhtusööke maal: värskelt suitsutatud kala, kodus küpsetatud saia, omatehtud moose-küpsiseid-kooke ja seda, kuidas kogu pere köögilaua taga kokku sai?

Just sellise pildi manab silme ette Jocasta Innesi klassikaks kujunenud raamat. Kuidas valmistada kodus juustu ja võid, vorsti ja marineeritud aedviljahoidiseid; kuidas meisterdada plekist küpsisekarbist suitsutuskarp ja kohe liha või kala suitsutada; kuidas liha soolata … ja veel rohkesti muudki.

See on raamat neile, kes armastavad maitsvat, tervislikku ja traditsioonilist toitu, mis on tehtud korralikult ja ilma säilitusaineteta. Autor jagab lahkelt suurepäraseid teadmisi ja räägib sinna vahele niisamagi juttu, peale praktilise väärtuse kokanduse teejuhina pakub see raamat sulaselget lugemisrõõmu. „Maaköögi” kirjutisest tõuseb kindlasti kasu kõikidele toidusõpradele, kes pole ülearu pepsid ja armastavad mineviku teinekord üsna vängetki hõngu.

Detailne info

Teised on vaadanud

Margit Aedla

Hullult hõrgud hoidised

135 võimalust saak tallele panna

23,90 

Jeremy Pang

Lihtne Hiina köögi kursus

21,25 

Soodus

Age Viimsalu

Sahver

Külmutamine, kuivatamine, pastöriseerimine ...

5,90 

14,90 

Andra Kalda

Ahjupanniroad

23,90 

Ilse Metsamaa, Kertu Lukas, ...

Vorsti tegemise raamat

24,20 

Olia Hercules

Suveköögid

Retsepte ja mälestusi igast Ukraina nurgast

29,90 

Soodus

Nadežda Kaarma

Nadja Viinis

5,90 

12,00 

Kristina Efert

Hakkliha

21,35 

Soodus

Heidi Vihma

Koduköögi meistriklass 2

Toit&Trend kokaraamat

7,90 

14,90 

Priit Kuusk

Wend Weis

19,90