Soodus

Maapõu 2

2. osa. "Deemonite" sarja 5. raamat

Peter V. Brett

Sisu tutvustus

Ennemuistsetest aegadest luusisid öös verejanulised deemonid, hõrendades inimkonna laialipillatud riismeiks, keda kaitses pooleldi unustatud võlukunst. Siis kerkis esile kaks sangarit – lähedased kui vennad, aga lahutatud kibeda reetmise tõttu. Arlen Põldaja sai kuulsaks Maalingutega Mehena, temale tätoveeritud vägevad loitsumärgid võimaldasid lüüa deemoneid käsitsivõitluses. Võlujõuliste loitsurelvadega Jardir kuulutas enese Päästjaks, ammutõotatud ühendajaks, et juhtida inimsugu võidule Sharak Ka’s – viimses deemonitevastases sõjas.
Nüüd on Arleni, Jardiri ja Arleni naise Renna pingutused viia sõda deemonite juurde jõudnud haripunkti: algab rännak alla Maapõue, kurjuse lätetele, kus Deemonite Ema sigitab ammendamatut armeed. Nende teejuhiks on Alagai Ka, vangistatud riuklik deemonivürst, kelleta pole rajaleidmise lootust, kuid kelle usaldamine ähvardab minna kalliks maksma. Senikaua on maapinda asunud ründama sülem, ning Leeshal, Ineveral, Ragenil ja teistel tuleb mängu panna kogu oma vaprus üleüldise hävingu vältimiseks, sest saatusliku vastasseisu otsustav lõppjärk on käes.

„Maapõu”, mis ilmub eesti keeles kahes köites, on Peter V. Bretti viieosalise „Deemonite” sarja viimane jagu. Eelmised raamatud olid „Maalingutega mees”, „Kõrbeoda”, „Päise päeva sõda” ja „Pealuutroon”.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Olev Abner, Kersti Lootus, ...

Eesti pargid

1

17,32 

24,74 

Soodus

J. K. Rowling

Harry Potter ja tarkade kivi. I osa

10,22 

14,60 

Soodus

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

Millenniumi sarja 3. raamat

15,58 

22,25 

Soodus

Sofi Oksanen

Puhastus

12,85 

18,35 

Soodus

Mihhail Bulgakov

Meister ja Margarita

11,55 

16,50 

Soodus

Claire Hallik

Silmuskudumine

13,51 

19,30 

Soodus

Raisa Cacciatore

Laste seksuaalkasvatus

Käsiraamat vanematele

7,90 

19,90 

Soodus

Robin Hobb

Salamõrtsuka õpilane I

I raamat

12,30 

17,57 

Soodus

Andrus Kivirähk

Kaka ja kevad

11,48 

16,40 

Soodus

George R. R. Martin

Kuningate heitlus II

Teine raamat

11,32 

16,17