Mees majakas

Erik Valeur

Sisu tutvustus

Valge majakas on juba sajandeid olnud tunnistajaks laevade ja meremeeste hukule kohas, mida on põlvest põlve nimetatud Põrgusügavikuks. Nüüd elab majakas üks eriskummalise saladusega mees.
Malin mõistab, et Viggo Larssen on lapsepõlves kogenud nii mõndagi hirmsat − ja et ta sai juba lapsena teada midagi, mida keegi poleks mingil juhul pidanud teada saama. Saladus ähvardab ilmsiks tulla, samal ajal kui Malin üritab pääseda kohtadesse, kus keegi pole varem käinud: hämaratesse ruumidesse, kus mees majakast omal ajal koos ema ja vanavanemate ning kolme kollase kanaarilinnuga üles kasvas, „Väike prints” padja all.
Aasta esimesel päeval kaob riigi kõige võimukam vana daam ja keegi ei oska selgitada, mis juhtus. Päikeseaia vanadekodu toas aknalaual seisab tühi linnupuur − ent leskproua, kes on riigi peaministri ja justiitsministri ema, on kadunud ning teda otsitakse üle kogu riigi.

„Mees majakas” on tugeva ühiskondliku sõnumiga põnevik. See räägib isemoodi lastest, kes kasvavad oma eripäraga üles ega saa sellest iial päriselt lahti. Vaimudest ja surmast − ja universumist − ning võimumeestest, ärigurudest ja meediastaaridest. Ning saladustest, mida üritatakse varjata nii iseendi kui ka teiste eest.

Detailne info

Teised on vaadanud

Lee Child

Ebaõnn ja äpardused

24,20 

Stieg Larsson

Tüdruk, kes mängis tulega

Millenniumi sarja 2. raamat

22,30 

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

24,20 

Jo Nesbø

Veri lumel. Veel verd

21,25 

Stieg Larsson

Lohetätoveeringuga tüdruk

Millenniumi sarja 1. raamat

22,25 

Soodus

Gillian Flynn

Lõikepind

7,00 

19,30 

Lee Child

Vaenlane

22,20 

Robert Galbraith

Kus on kurja kodu

23,20 

Daniel Cole

Kaltsunukk

24,20 

Soodus

Asa Larsson

Päikesetorm

3,00 

21,25