Meghani ja Harry tegelik lugu

Lady Colin Campbell

Sisu tutvustus

Kogu Suurbritannias, eriti kuninglikus, aristokraatlikus, ajakirjanduslikus, poliitilises, populistlikus ja etnilises ringkonnas sooviti, et Meghani ja prints Harry abielu õnnestuks. Kuigi esialgu nende liidu sobilikkuses kaheldi, leppisid kuninglik perekond ja õukond siiski olukorraga, kui sai selgeks, et Harry on kindlalt otsustanud Meghani naida.

Vaid mõned päevad pärast pulmi oli selge, et Meghan on kuningliku hertsoginna rolli täiesti sobimatu ja on ime, kui paar üldse kokku jääb. Kuid keegi ei kujutanud ette, et Meghan ja Harry on nii nutikad, et leiavad viisi kuninglikust ringkonnast eemalduda, jäävad kokku ja kolivad Ameerika Ühendriikidesse.

Lady Colin Campbell on Briti kuningakojast kirjutanud mitmeid raamatuid. Ta on erapooletu, argumenteerib asjalikult ning kõik tema info pärineb usaldusväärsetelt allikatelt. Raamat „Meghani ja Harry tegelik lugu“ viib lugejad kulisside taha ning näitab, kuidas Briti kuningliku pere paar üritab seniseid monarhia traditsioone muuta ja luua uued. See on lugu, kuidas Vana Maailma väärtushinnangud ja traditsioonid põrkuvad Uue Maailma nõudmiste ja ootustega.

Detailne info

Teised on vaadanud

Dr Matti J.Peura

Kuidas ma võitsin depressiooni

Ühe arsti isiklik lugu

16,95 

Aili Paju

Tagasi Tuulemaale

19,95 

Ene Paaver, Heli Pikk, ...

Ita Ever

Lava on elu

21,90 

Naatan Haamer

Aeg parandab hoolitsetud hingehaavad

24,95 

Jaan Kross

Mesmeri ring

29,95 

Tairi Albert

Kodune mahepõllundus

21,95 

Jaan Kross

Kallid krantsid

Kirjad vangilaagritest ja asumiselt Siberis 1946 - 1954

34,95 

Kai Mäses, Merike Varandi

Lugeda on lõbus, joonistada mõnus

11,95 

Soodus

Aleksei Beljakov

Alla Pugatšova elu ja imelised seiklused

18,00 

28,95 

Dr Toomas Toomsoo

Migreenist vabaks õige toiduga

24,95