Soodus

Mina, Earl ja surmasuus tüdruk

Jesse Andrew

Sisu tutvustus

Abiturient Gregi edu saladuseks on jääda alati märkamatuks ja mitte laskuda kellegagi sügavamatesse isiklikesse suhetesse. See lähenemine on aidanud tal hakkama saada sel ohtlikult miiniväljal, milleks on igapäevane koolielu oma kõiksugu grupeeringute ja rühmitustega. Isegi oma parimat sõpra Earli, kellega koos ta on lapsepõlvest saati vändanud lemmikfilmide paroodiaid ja uusversioone, ei nimeta ta mitte sõbraks, vaid hoopis kolleegiks, sest nii on lihtsalt… lihtsam.
Gregi kummaline strateegia laguneb aga koost, kui ta ema leiab, et poiss peaks aega veetma oma klassiõe Racheliga, kellel diagnoositi hiljuti leukeemia. Koos Earliga otsustavad nad Rachelist filmi vändata. See samm muudab kõigi asjaosaliste elu ja Greg hakkab taipama, kui tähtsat rolli võib inimese elus mängida sõprus.
Raamatu põhjal valminud film „Mina, Earl ja surmasuus tüdruk“ esilinastus 2015. aasta Sundance’i festivalil ja võeti erakordselt soojalt vastu. Film võitis nii festivali publikupreemia kui ka žürii peaauhinna.

Detailne info

Teised on vaadanud

J. K. Rowling

Harry Potter ja tulepeeker. IV osa

22,50 

J. K. Rowling

Fantastilised elukad ja kust neid leida

10,60 

Kristi Piiper

Tõde või tegu

Stella

14,45 

Hayley Long

Ma olen tüdruk

15,40 

J. K. Rowling

Lendluudpall läbi aegade

10,60 

Andrus Kivirähk

Karneval ja kartulisalat

16,40 

Grigori Oster

Õuduste kool

15,80 

J. K. Rowling

Harry Potter ja tarkade kivi. I osa

14,60 

James Dawson

Ma olen poiss

15,40 

Andrus Kivirähk

Konna musi / Поцелуй лягушку!

10,10