Naine 2

Läbi tule ja vee

Synne Valtri

Sisu tutvustus

Te olete mind nimetanud eeskujuks, ikooniks ja veel mitmete ülistavate nimedega. Ma ei ole ikoon, olen lihtne NAINE, kes soovib oma elu seada õigele rajale, et elada tulihingeliselt ja õnnelikult. Jah, olen seda tüüpi küll, et olen nende eesmärkide nimel valmis liigutama mägesid – unustamata sealjuures inimesi, kes mind minu teel edasi aitavad.
Üks on aga kindel: ma soovin jätta siia ilma endast jälje. Jälje eelkõige oma lapse ellu, et olla hea ja unustamatu teejuht ja olla parim ema, kes ma olla oskan. Ma ei ole tühi koht, kes kunagi sündis ja kunagi sureb… Ei. Ma olen oluline ja seda oled ka sina.
***
Kui mõelda iseenda elu üle – kes ma olen, mida ma sellelt elult soovin, siis siin ja praegu hoiadki sa käes ühte minu realiseerunud eesmärkidest.
Raamatu kirjutamine oli mulle esmakordne kogemus, kuid see oli ootamatult meeleolukas rännak nii iseenda lapsepõlves kui ka aktiivsetes lava-aastates. Avastasin, et olen üks VÄGA õnnelik inimene. Toetavad ja hoolivad, kuid ka „koolitavad“ inimesed on mu kõrval käinud terve minu elu. Aitäh teile kõikidele selle eest!
Aitäh, et kuulate minu muusikat. Aitäh, et elate kaasa nii minu õnnestumistele kui ka tagasilöökidele, ja suur, suur aitäh, et oled otsustanud lugeda ka minu raamatut. Hindan seda kõike väga!
Alati armastusega
SYNNE VALTRI

Detailne info

Teised on vaadanud

Leonid Juzefovitš

Kõrbe isevalitseja

Roman von Ungern-Sternberg ja aeg, milles ta elas

41,90 

Ant Middleton

Mees eesrindelt

25,10 

Lady Colin Campbell

Meghani ja Harry tegelik lugu

44,90 

John Grisham

Baar

25,90 

Louisa Young

Sa lahkusid vara

Tõestisündinud lugu armastusest ja alkoholist

27,90 

Tarmo Tuule

Kaardimäng Eesti mäng

Meie inimesed

9,90 

Barbora Kurcova

52 loodusest inspireeritud käsitööprojekti

Põnevaid meisterdusi kogu aastaks

20,90 

Terav pliiats 03/2021

1,90 

Terry Pratchett

Mort

23,90 

Thomas Harris

Cari Mora

26,00