Nõuandeid koeraomanikule

Kutsika valikust koera vanaduspõlveni

Aivo Oblikas

Sisu tutvustus

Raamatu autor Aivo Oblikas on koerte koolitamisega tegelenud juba üle 20 aasta. Selle aja jooksul on ta kokku puutunud kõigega, mis teemasse puutub, alustades probleemkoertest ning lõpetades võistluskoertega. Oli pikka aega üks portaali „Lemmik” ekspertidest, vastates seal koerandusega haakuvatele küsimustele. Ta on rahvusvahelise hindamisõigusega koolituskohtunik ning tegev olnud paljude teiste koerandusega haakuvate valdkondadega.
Nagu vanarahvas räägib, on koer inimese parim sõber. Juba sajandeid on koerad päevast päeva olnud meie kõrval. Arvestades sellega, kui pikk on koerapidamise ajalugu ja kui levinud on koer koduloomana, võiks loota, et neist teatakse kõike ning erilisi probleeme ei tohiks olla. Kahjuks see aga pole nii. Ikka ja jälle kuuleme koerte rünnakutest ning loeme ajalehtedest koerahammustuste statistikat. Ning paraku otsivad inimesed jätkuvalt abi oma pööraseks muutunud koera taltsutamisel. Tavaliselt tekivad probleemid seetõttu, et teadmistes on lüngad. Käesoleva raamatu eesmärk ongi nende lünkade täitmine.

Raamatus on pikemalt käsitletud õige kutsika leidmise ja valimise temaatikat, samuti koera arengu erinevaid etappe ja sellega kaasnevaid probleeme ning eripärasid. Veel tuleb juttu koolitusest ning koeraga ühise keele leidmisest. Nõuandeid illustreerivad näited elust, mis aitavad loetavat paremini mõista.

Detailne info

Teised on vaadanud

Koduõue puhkealad ja jalgteed

21,57 

Soodus

Valerie Davies, Lucy Engelman

Loomad

Suured ja väikesed olendid

3,00 

15,40 

Soodus

Digifoto kursus

9,00 

25,15 

Soodus

George R. R. Martin

Troonide mängu värviraamat

2,00 

13,50 

Denise Scicluna

Maalime kividele!

16,40 

Soodus

Tuire Kaimio, Minna Tallberg

Koos hobusega

25,00 

32,90 

Soodus

Rob Beattie

Mängukaardid

Mängud, trikid, oskused

5,00 

17,90 

Jürgen Schulte

Jahimehe käsiraamat

28,00 

Hanno Kask

Kalastaja ABC

19,30 

Harry Potter

Värviraamat

13,50