Õpime üheskoos õppima

Carol Vorderman

Sisu tutvustus

„Õpime üheskoos õppima“ on käsiraamat, mida vajab iga õpilane, õpetaja ja lapsevanem – igaüks, kes soovib õppida või õpetada nii, et sellest on võimalikult palju kasu. Õpiprotsessi mõistmine, isikupärase õpistiili valimine ja head õpioskused suurendavad õppija enesekindlust ning teevad ka kõige keerulisemad teemad arusaadavaks ja ülesanded lahendatavaks.

Sellest raamatust saab teada, kuidas omandada õpioskusi, parandada õpitulemusi ning säilitada õppimisrõõmu. Käsitletakse aktuaalseid teemasid nagu motivatsioon, veebiõpe, internetiturvalisus. Raamat aitab õpetajal, juhendajal ja lapsevanemal põhikooli 1. ja 2. astme õpilasele samm-sammult seletada ja näidata, kuidas kõige hõlpsamini ja tõhusamalt saab õppida. Põhikooli 3. astme ja gümnaasiumi õpilane, aga ka täiskasvanud õppija leiab raamatust iseseisvalt häid nõuandeid oma õpingute korraldamiseks, õpib infot otsima, süstematiseerima ja meelde jätma.

Visuaalne, rohkete illustratsioonide, skeemide ja diagrammidega käsiraamat innustab kõiki õppimisega seotud osapooli heade tulemuste nimel koostööd tegema ning loob kogu eluks vajaliku õpivõtete pagasi.

Detailne info

Teised on vaadanud

Edda Paukson

XXXII Pauksoni astroloogiline abimees 2021

18,90 

Dr Andrea Flemmer

Põletikulise reuma looduslikud raviviisid

19,90 

Kalle Muuli

Artur Sirgu elu ja surm

24,90 

Philip Norman

Wild Thing

Jimi Hendrixi elulugu

32,90 

Tarmo Tuule

Niiiii suur kala!

14,00 

Valeri Karõšev

Vene maffia 1991-2019

Venemaa kuritegelike grupeeringute väljakujunemine

20,90 

Kirsti Timmer

Taroskoop 2021

19,90 

Margit Aedla

Aianippe igaks aastaajaks

Rohenäpu aiatööde kalender

26,90 

Mirjam Peil

Meie kodude kraam

22,90 

Alver Kivi

Saaremaa ralli

29,90