Soodus

Paremateski peredes

Mats Olsson

Sisu tutvustus

Harry Svensson ärkab keset suveööd selle peale, et üks võõras tüdruk taob tema Solvikeni maja uksele. Nii pea kui ta ukse avab, jookseb tüdruk tema voodi alla peitu. Kõigest mõni hetk hiljem kuuleb Harry maja ümber liikumas kahte meest, kes ilmselt tüdrukut otsivad. Järgmisel päeval püüab Harry välja uurida, milles on asi, ent kümneaastane Emma on kohutavalt hirmul ja julgeb vaevu suud paotada.
Kes on need kaks, kes tüdrukut otsivad, ja mida kasvatatakse sügaval metsas suures kasvuhoones? Kuidas on motojõuk Dark Knights seotud meedia eest varju hoidva jõuka Björkenstamide perekonnaga? Ja mis on juhtunud Emma isa ja emaga? Aeglaselt, kuid järjekindlalt jõuab Harry jälile saladusele, mis on palju süngem, kui ta eales oleks osanud arvata.
Mats Olsson on ajakirjanik, kes on viie aastakümne jooksul kirjutanud artikleid nii muusikast, filmist, spordist, toidust kui ka USAst ja paljust muust. Tema esimene krimiromaan Harry Svenssoniga peaosas „Karista ja lase surra” ilmus kirjastuselt Varrak 2016. aastal.

Detailne info

Teised on vaadanud

Stieg Larsson

Lohetätoveeringuga tüdruk

Millenniumi sarja 1. raamat

22,25 

Yrsa Sigurðardóttir

Pärand

22,25 

Robert Galbraith

Siidiuss

19,90 

J. P. Delaney

Eelmine tüdruk

22,20 

Soodus

John le Carré

Öine administraator

5,00 

28,00 

Alexander Söderberg

Teine poeg

Sophie Brinkmanni triloogia. Teine raamat

19,30 

Soodus

Yana Vagner

Vongozero

1,00 

22,25 

Joakim Zander

Ujuja

19,90 

Michael Katz Krefeld

Sekt

24,20 

Soodus

John Grisham

Salakaebaja

7,00 

25,15