Paremateski peredes

Mats Olsson

Sisu tutvustus

Harry Svensson ärkab keset suveööd selle peale, et üks võõras tüdruk taob tema Solvikeni maja uksele. Nii pea kui ta ukse avab, jookseb tüdruk tema voodi alla peitu. Kõigest mõni hetk hiljem kuuleb Harry maja ümber liikumas kahte meest, kes ilmselt tüdrukut otsivad. Järgmisel päeval püüab Harry välja uurida, milles on asi, ent kümneaastane Emma on kohutavalt hirmul ja julgeb vaevu suud paotada.
Kes on need kaks, kes tüdrukut otsivad, ja mida kasvatatakse sügaval metsas suures kasvuhoones? Kuidas on motojõuk Dark Knights seotud meedia eest varju hoidva jõuka Björkenstamide perekonnaga? Ja mis on juhtunud Emma isa ja emaga? Aeglaselt, kuid järjekindlalt jõuab Harry jälile saladusele, mis on palju süngem, kui ta eales oleks osanud arvata.
Mats Olsson on ajakirjanik, kes on viie aastakümne jooksul kirjutanud artikleid nii muusikast, filmist, spordist, toidust kui ka USAst ja paljust muust. Tema esimene krimiromaan Harry Svenssoniga peaosas „Karista ja lase surra” ilmus kirjastuselt Varrak 2016. aastal.

Detailne info

Teised on vaadanud

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

24,20 

Lee Child

Ebaõnn ja äpardused

24,20 

Leif G. W. Persson

Teisel ajal, teises elus

Olof Palme triloogia II osa

26,90 

Michael Katz Krefeld

Sekt

24,20 

Graeme Macrae Burnet

Tema verine sepitsus

23,20 

Alexander Söderberg

Teine poeg

Sophie Brinkmanni triloogia. Teine raamat

19,30 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

I osa

22,20 

Soodus

Asa Larsson

Päikesetorm

3,00 

21,25 

Robert Galbraith

Kus on kurja kodu

23,20 

Fred Vargas

Libahunt

21,25