Põletikulise reuma looduslikud raviviisid

Dr Andrea Flemmer

Sisu tutvustus

Raamatus tutvustatakse leevendust toovaid ravivahendeid, mis on jõukohased kõigile ja toovad kaasa elukvaliteedi märgatava tõusu.

Põletikulist reumat saab paljudel juhtudel ravimite abil kontrolli all hoida. On aga ka hulk uusi võimalusi, kuidas ravida reumatoidartriiti looduslike raviviisidega.
Dr Andrea Flemmer on kõik tõhusaks osutunud raviviisid põhjalikult läbi uurinud, kriitilise pilguga üle vaadanud ning käsiraamatusse kokku kogunud. Toitumise kõrval on reuma ravimiseks veel teisigi looduslikke meetodeid: külmaravist kuni liikumisharjutuste ja tervendava teraapiani radoonikoopas. Vaevuste vastu saab abi ka ravimtaimedelt, mida leidub nii meie laiuskraadidel kui ka vihmametsades, samuti õigest toitumisest.

„Olen arst, kes on oma töös pikka aega kasutanud looduslikke raviviise, ning see raamat jättis mulle sügava mulje. Dr Flemmeril on õnnestunud 160 leheküljele koondada kõik põletikulise reuma ravimiseks mõeldud looduslikud raviviisid ja selgitada neid arusaadaval moel. See raamat aitab eelkõige meditsiinist kaugemal seisvatel inimestel selles äärmiselt mahukas teemas selgust saada.“

Dr Werner Frase, Saksa Loodusravi Seltsi president

Detailne info

Teised on vaadanud

Jo Nesbø

Macbeth

26,95 

J. K. Rowling

Harry Potter ja saladuste kamber

Illustreeritud väljaanne

28,90 

Mart Laar

Pööre

Mälestused

19,90 

Reet Hiiemäe

Usundid ja vaimsed õpetused Eestis

24,10 

J. K. Rowling

Harry Potter ja tarkade kivi

Illustreeritud väljaanne

28,90 

Gustave Flaubert

Madame Bovary

23,20 

Grigori Oster

Kõrgem kommiteadus

13,90 

Clive Gifford

Kirev maailm

Uurime ümbritsevat maailma

16,70 

Anke Kuhl, Katharina von der Gathen

Loomade armuelu

17,35 

Mart Laar

Jõuluriik

Vabadussõja esimesed 50 päeva

17,90