Politseiniku tütar

Saaremaa põnevik

Katrin Pauts

Sisu tutvustus

Mõnikord on kummitused lihast ja verest…
Oma töös ja eraelus pettunud ajakirjanik Eva sõidab hingerahu otsima vanematekoju Saaremaale vaiksesse Tuulegi rannakülla. Evat ajendab soov välja selgitada, mis õieti juhtus aastaid tagasi tema perekonnaga. Miks lahkusid teineteise järel elust nii tema politseinikust isa kui ka koduperenaisest ema? Eva aimab, et kuidagi on see seotud külakeses elanud kolme tütarlapsega, kellest kaks jäid kadunuks ja üks leiti mõrvatuna. Kas keegi siiski teab, mis tüdrukutega tookord juhtus?
Eva veenab kodusaarele naasma ka Inglismaale kolinud venna Andrease, kellega koos asutakse lahendama ema hüvastijätukirja saladust ja püütakse välja selgitada, miks külarahvas nende kunagist kodu nii väga kardab. Tonte ei hakka aga päevavalgele tulema üksnes minevikust. Peagi hakkab Eva aimama, et miski pole tegelikult nii, nagu ta oli arvanud. Hoolikalt ehitatud fassaad mõraneb, inimesed Eva ümber paljastavad oma tõelise näo. Sünge vari libiseb taas üle Tuulegi ja mõnelgi külaelanikul tuleb vanade pattude eest kõrget hinda maksta.
Muhu saarel Manala talus sündinud ja praegugi seal elav Katrin Pauts töötas kümmekond aastat Õhtulehes uudiste- ja meelelahutustoimetuses. Praegu tegutseb ta vabakutselise teletoimetaja ja stsenaristina. Huvi põnevuskirjanduse vastu tärkas juba lapsepõlves Sherlock Holmesi seiklusi lugedes, viimaste aastate lemmikud ja mõjutajad on Skandinaavia menuautorid Jo Nesbø, Henning Mankell ja Camilla Läckberg. „Politseiniku tütar“ on Pautsi esimene Saaremaa põnevik.

Detailne info

Teised on vaadanud

Åsa Larsson ja Ingel Korsell

Katkuhaldjas

PAX: 7. raamat

13,50 

Cecilia Ekbäck

Hunditalv

22,25 

George R. R. Martin

Mõõkade maru I

Esimene osa: teras ja lumi

19,30 

Mick Herron

Äraaetud hobused

22,20 

Åsa Larsson ja Ingel Korsell

Näkk

Pax: 6. raamat

12,50 

Soodus

Tom Perrotta

Allesjäänud

3,00 

22,20 

Joakim Zander

Ujuja

19,90 

George R. R. Martin

Mõõkade maru II

Teine osa: veri ja kuld

19,43 

George R. R. Martin

Vareste pidusöök II

Teine raamat

17,90 

John Grisham

Salakaebaja

25,15