Raskem tee

Lee Child

Sisu tutvustus

Jack Reacher on üksi, just nõnda, nagu talle meeldib, ja nautides palavat elektrilist New Yorgi õhtut, vaatleb meest, kes ületab tänava pargitud Mercedese juurde, et sõita sellega minema. Auto sisaldab miljon dollarit lunaraha. Selle raha maksja Edward Lane on pere tagasisaamiseks valmis maksma rohkemgi. Lane ise juhib ülimalt ebaseaduslikku palgasõdurite ettevõtet. Oma kaunitarist naise ja lapse leidmiseks ei kohku ta tagasi mingist rahasummast ega vahendist. Kättemaksuks kavatseb ta valla päästa Jack Reacheri, sest Reacher on maailma parim tagaajaja.

Pahelise inimröövli jälil avastab Reacher oma palkaja minevikust ehmatavaid saladusi ning õõvastava draama otse räpase väikese pisi¬sõja südamest. Ta hakkab taipama, et Edward Lane’il on midagi varjata. Midagi inetut. Midagi suurt. Ent Reacher teab ka, et mängust väljumiseks on ta asjaga nüüd liiga tihedalt seotud.

Ainuke moodus, kuidas tuua tõde päevavalgele, on käia raskemat teed, nagu öeldi vanasti sõjaväeteenistuses. Niisiis alustab Reacher nullist. Töötab detailide kallal ja järgib juhtlõngu. See, mis algas New York Citys, jõuab plahvatusliku lahenduseni kolm tuhat miili eemal unises Inglise maakohas, kus Reacher tegutseb üksinda varjude keskel, relvastatud, ohtlik ja võitmatu.

Detailne info

Teised on vaadanud

Ann Granger

Kurja juur

21,25 

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

Millenniumi sarja 3. raamat

22,25 

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

22,20 

Michael Katz Krefeld

Sekt

24,20 

Soodus

Leif G. W. Persson

Teisel ajal, teises elus

Olof Palme triloogia II osa

3,00 

26,90 

Fred Vargas

Libahunt

21,25 

Alexander Söderberg

Hea hunt

Sophie Brinkmanni triloogia 3. raamat

22,20 

Yrsa Sigurðardóttir

Pärand

I osa Freya ja Huldari sarjast

22,25 

Robert Galbraith

Siidiuss

19,90 

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

5,00 

21,25