Sa lahkusid vara

Tõestisündinud lugu armastusest ja alkoholist

Louisa Young

Sisu tutvustus

„Sa lahkusid vara” on erakordse helluse ja kohkumatu aususega kirjutatud raamatu autori hingeülendavast ja ülivalusast armastusest kirgliku, ainulaadse ja karismaatilise Robert Lockharti, võrratu pianisti ja helilooja, lootusetu alkoholisõltlase vastu. Nende katkendlik armastuslugu kestis kolm aastakümmet. Nad liikusid vapralt edasi, tundes siiski kogu aeg kandadel Roberti alkoholismi, mille suhtes nad olid abitud ja mis mõjutas Roberti isiksust, tõi kaasa tema invaliidistumise ja lõpuks pärast raskelt kättevõidetud viit aastat kainust ka surma.

Autor avab oma armastatu traagilise haiguse tagamaad, aitab mõista selle julmust ja pöördumatuid tagajärgi nii haigele kui teda armastavatele inimestele, näitab, kui oluline on armastada ja hoolida, aidata kõik jõuvarud kokku võtta, uuesti alustada.

Autori sügav otsekohesus parandab teistegi alkohoolikut armastanud inimeste haavu ja aitab paremini aru saada alkoholismist, kõigist sõltuvustest laastavaimast tõvest.

Louisa Young sündis Londonis, õppis Cambridge’is ajalugu, alustas oma karjääri ajakirjanikuna ja on nüüd tunnustatud briti romaanikirjanik.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Nina George

Väike Prantsuse restoran

9,00 

24,15 

Beata Ernman, Greta Thunberg, ...

Meie maja on leekides

Stseenid ühest perest kliimakriisi keerises

23,90 

Katrin Johanson

Ta tuleb

23,90 

John Grisham

Baar

25,90 

Silmarõõmu ristsõna nr 4

6,90 

Haulwen Nicholas

Isiksusetestid

25 lihtsat testi, mille abil saad teada, kes sa tegelikult oled

23,90 

Sarah Crossan

Iiris

21,90 

Ant Middleton

Mees eesrindelt

25,10 

Epp Petrone, Väike Myy

Meie taluelu

Memme nõuanded

19,90 

Christie Watson

Hoolivuse keel

Ühe meditsiiniõe lugu

24,90