Sa lahkusid vara

Tõestisündinud lugu armastusest ja alkoholist

Louisa Young

27,90 

Sisu tutvustus

„Sa lahkusid vara” on erakordse helluse ja kohkumatu aususega kirjutatud raamatu autori hingeülendavast ja ülivalusast armastusest kirgliku, ainulaadse ja karismaatilise Robert Lockharti, võrratu pianisti ja helilooja, lootusetu alkoholisõltlase vastu. Nende katkendlik armastuslugu kestis kolm aastakümmet. Nad liikusid vapralt edasi, tundes siiski kogu aeg kandadel Roberti alkoholismi, mille suhtes nad olid abitud ja mis mõjutas Roberti isiksust, tõi kaasa tema invaliidistumise ja lõpuks pärast raskelt kättevõidetud viit aastat kainust ka surma.

Autor avab oma armastatu traagilise haiguse tagamaad, aitab mõista selle julmust ja pöördumatuid tagajärgi nii haigele kui teda armastavatele inimestele, näitab, kui oluline on armastada ja hoolida, aidata kõik jõuvarud kokku võtta, uuesti alustada.

Autori sügav otsekohesus parandab teistegi alkohoolikut armastanud inimeste haavu ja aitab paremini aru saada alkoholismist, kõigist sõltuvustest laastavaimast tõvest.

Louisa Young sündis Londonis, õppis Cambridge’is ajalugu, alustas oma karjääri ajakirjanikuna ja on nüüd tunnustatud briti romaanikirjanik.

Detailne info

Teised on vaadanud

Madis Nurms

Päevaliilia

27,90 

Mari-Liis Lille

Kaisuloomakirg

Amigurumi tehnikas heegeldamine

20,90 

Anne Applebaum

Demokraatia videvik

Autoritaarsuse ahvatlev võlu

23,90 

J.K. Rowling

Fantastilised elukad ja kust neid leida

Illustreeritud väljaanne

29,90 

Anne Kahk

Haraldi villa

23,90 

Katrin Oidra

Alkeemia taroskoop 2022

10,90 

Roosmarii Kurvits, Tiit Hennoste

101 Eesti ajakirjanduspala

21,35 

Antoine de Saint-exupery

Väike prints

10,90 

Mart Laar

Hoia Ronk

Ühe konservatiivi elukaar. August Hindrey elu ja looming

25,90 

Jenny Offill

Ilm

21,90