Saaremaa ralli

Alver Kivi

Sisu tutvustus

„Saaremaa ralli“ on kummardus saare jonnile. Kunagi ilmvõimatuks peetud võidusõidust Eesti NSV piiritsoonis on nüüdseks saanud üks Saaremaa tõmbenumbritest, mis tuntud ka rallientusiastide hulgas väljaspool Eesti piire. Oktoobrikuus täitub suvitajatest tühjenenud saar rallientusiastidega, kes kihutavad kiviaedade vahel ja öises Kuressaares või jälgivad võistlust asjatundlikult trassi ääres.

Spordiajakirjanik Alver Kivi annab raamatus aasta kaupa ülevaate kõigist seni toimunud rallidest, rõhutades igale ralliaastale näo andnud sündmusi – võite ja avariisid, rekordeid ja kurioosumeid. Sõna saavad ka korraldajad ja mitmekordsed võitjad ning arutletakse ralli tähtsuse üle Saaremaa majandusele. Haruldase ja rikkaliku fotomaterjaliga raamatu lõpuosas on toodud ralli statistika, nii üldine paremusjärjestus kui ka klassivõitjad.

Saaremaa rallil tahab iga endast lugu pidav rallimees kordki osaleda. Võib üsna kindlalt väita, et tänu 1974. aastal külvatud seemnele on meil ka koduradadel karastunud maailmameister Ott Tänak.

Detailne info

Teised on vaadanud

J. K. Rowling

Harry Potter ja saladuste kamber

Illustreeritud väljaanne

28,90 

Koostanud Peep Ilmet

Jõua jõua jõuluaega

13,95 

Eva Pärtel

Küpsetaja käsiraamat

22,25 

Liisi Ojamaa

Kahel lahtisel käel

27,90 

J. K. Rowling

Harry Potter ja tarkade kivi

Illustreeritud väljaanne

28,90 

Minu lemmikpiltidega loomaraamat

18,60 

Reet Hiiemäe

Usundid ja vaimsed õpetused Eestis

24,10 

Philip Parker

Maailma ajalugu

Ürgajast infoajastuni

31,90 

Alexandra Lapierre

Mura

Leegitsevad mälestused

27,90 

Anke Kuhl, Katharina von der Gathen

Loomade armuelu

17,35