Sammhaaval

Simon Reeve

Sisu tutvustus

Alati naerusuise, veidi üleannetu ja tohutult südamliku Simon Reeve’i reisisaated, mis viivad maailma kõige veidramatesse ja ekstreemsematesse paikadesse, on paljude televaatajate lemmikud.

Raamatus „Sammhaaval“ räägib Reeve oma lemmikreisidest muu hulgas Kesk-Aasia maadesse Kasahstani, Usbekistani ja Tadžikistani, tunnustamata Transnistriasse ja Mägi-Karabahhi ning ekvaatoririikidesse Kongosse, Keeniasse ja Somaaliasse. Juttu tuleb imelisest loodusest, miiniväljadest ja lahingutandritest, trööstitutest põgenikelaagritest, jubedatest hotellidest ja restoranidest, haigestumisest malaariasse, polomängust kitselaibaga, põgenemisest KGB eest ning kohtumistest värvikate kohalikega, kelle hulgas on nii talupoegi kui ka riigipäid ja terroriste – ja kõike seda vürtsitavad veel lood reisisaadete tegemise telgitagustest.

Lisaks räägib Reeve esimest korda oma lapsepõlvest – tuleb välja, et ta oli paras huligaan! – ning sellest, kuidas probleemsest harimata teismelisest sai algul Sunday Timesi postipoiss, siis sama lehe uuriv ajakirjanik, kirjanik ning viimaks armastatud saatejuht ja maailmarändur.

Detailne info

Teised on vaadanud

Ene Paaver, Heli Pikk, ...

Ita Ever

Lava on elu

21,90 

Jaan Kross

Mesmeri ring

29,95 

Dr Toomas Toomsoo

Migreenist vabaks õige toiduga

24,95 

Dr Matti J.Peura

Kuidas ma võitsin depressiooni

Ühe arsti isiklik lugu

16,95 

Tairi Albert

Kodune mahepõllundus

21,95 

Kai Mäses, Merike Varandi

Lugeda on lõbus, joonistada mõnus

11,95 

Soodus

Aleksei Beljakov

Alla Pugatšova elu ja imelised seiklused

18,00 

28,95 

Naatan Haamer

Aeg parandab hoolitsetud hingehaavad

24,95 

Aili Paju

Tagasi Tuulemaale

19,95 

Jaan Kross

Kallid krantsid

Kirjad vangilaagritest ja asumiselt Siberis 1946 - 1954

34,95