Sammhaaval

Simon Reeve

Sisu tutvustus

Alati naerusuise, veidi üleannetu ja tohutult südamliku Simon Reeve’i reisisaated, mis viivad maailma kõige veidramatesse ja ekstreemsematesse paikadesse, on paljude televaatajate lemmikud.

Raamatus „Sammhaaval“ räägib Reeve oma lemmikreisidest muu hulgas Kesk-Aasia maadesse Kasahstani, Usbekistani ja Tadžikistani, tunnustamata Transnistriasse ja Mägi-Karabahhi ning ekvaatoririikidesse Kongosse, Keeniasse ja Somaaliasse. Juttu tuleb imelisest loodusest, miiniväljadest ja lahingutandritest, trööstitutest põgenikelaagritest, jubedatest hotellidest ja restoranidest, haigestumisest malaariasse, polomängust kitselaibaga, põgenemisest KGB eest ning kohtumistest värvikate kohalikega, kelle hulgas on nii talupoegi kui ka riigipäid ja terroriste – ja kõike seda vürtsitavad veel lood reisisaadete tegemise telgitagustest.

Lisaks räägib Reeve esimest korda oma lapsepõlvest – tuleb välja, et ta oli paras huligaan! – ning sellest, kuidas probleemsest harimata teismelisest sai algul Sunday Timesi postipoiss, siis sama lehe uuriv ajakirjanik, kirjanik ning viimaks armastatud saatejuht ja maailmarändur.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Aleksei Beljakov

Alla Pugatšova elu ja imelised seiklused

15,00 

28,95 

Soodus

Nadežda Kaarma

Nadja koogid 2

9,90 

12,90 

Tõnu Õnnepalu

Pimeduse tunnil

15,90 

Eduard Bornhöhe

Tallinna narrid ja narrikesed

15,90 

Ene Paaver, Heli Pikk, ...

Ita Ever

Lava on elu

21,90 

Argo Lätt, Naatan Haamer, ...

Eesti arstide nõuandeid koduseks raviks Covid-19 põdevatele patsientidele

9,90 

Piia Rand

Eesti kirivööd

Kirivöö kudumise õpetus ja 218 kirivöö mustrit

39,95 

Soodus

Martin Hanson, Tuuli Mathisen

Sahver

Joogid

5,90 

14,90 

Andrus Kivirähk

Puulased ja tohtlased

12,90 

Tairi Albert

Kodune mahepõllundus

21,95