Seitse õde

„Seitsme õe” sarja esimene raamat. Maia lugu

Lucinda Riley

Sisu tutvustus

Maia D’Aplièse ja tema viis õde kogunevad lapsepõlvekoju Atlantisesse, üksildases paigas asuvasse muinasjutulisse lossi Genfi järve kaldal, sest nende palavalt armastatud isa – salapärane miljonär, keda õed kutsuvad Pa Saltiks – on surnud.
Pa Salt lapsendas nii Maia kui tema õed ajal, mil nood olid alles päris pisikesed. Nüüd, kui isa surm on neid taas kokku toonud, satuvad nad vihjele, mis võib reeta nende tõelise päritolu. See uus teadmine lennutab Maia Rio de Janeirosse, kust ta hakkab koguma mosaiigitükikesi, millest panna kokku oma lugu.
Kaheksakümmend aastat tagasi, 1927. aastal, kui Rios valitseb kuldne ajastu, tahab Izabela Bonifacio isa oma tütre iga hinna eest aristokraadile mehele panna. Arhitekt Heitor da Silva Costa alustab samal ajal tööd kujuga, millele ta soovib anda nimeks Lunastaja Kristus, ning sõidab Pariisi, et leida skulptor, kes ta visiooni ellu viiks.
Kirglik Izabela unistab aga maailmas ringi reisimisest ja veenab oma isa, et too lubaks tal enne abiellumist arhitekti ja tema perega Euroopasse sõita. Paul Landowski ateljees ja Montparnasse’i peadpööritavates ja elust pakatavates kohvikutes kohtub ta edasipüüdliku noore skulptori Laurent Brouillyga ja mõistab, et tema elu pole enam kunagi endine.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Louis-Ferdinand Celine

Reis öö lõppu

7,00 

25,40 

Haruki Murakami

1Q84

III osa

24,90 

Soodus

Norman Manea

Huligaani tagasitulek

5,00 

22,20 

Umberto Eco

Foucault´ pendel

27,90 

Umberto Eco

Praha kalmistu

25,15 

Sofi Oksanen

Puhastus

18,35 

Eric-Emmanuel Schmitt

Oscar ja Roosamamma

17,40 

Soodus

Karen Joy Fowler

Me oleme kõik täiesti endast väljas

5,00 

24,20 

P.I. Filimonov

Laulis, kuni kõik lõppes

22,25 

Sofi Oksanen

Baby Jane

13,90