Soodus

Sel pikal ajal

Hogarth Shakespeare´i sari

Jeanette Winterson

Soodushind 5,00 

21,25 

Sisu tutvustus

Uus-Böömimaa. Ameerika. Torm. Must mees leiab ühel ööl valge maha jäetud beebi. Mees võtab tüdruku – kerge nagu tähe – ja otsustab ta koju viia.
London. Inglismaa. Pärast börsikrahhi. Leo Kaiser oskab küll raha teha, ent ta ei oska taltsutada seda keevat armukadedust, mida ta oma parima sõbra ja oma naise vastu tunneb. Kas ta vastsündinud laps on üldse tema oma?
Uus-Böömimaa. Seitseteist aastat hiljem. Poiss ja tüdruk armuvad, aga kumbki neist ei tea paljutki sellest, kes nad on ja kust tulevad.
Jeanette Wintersoni uues versioonis Shakespeare’i „Talvemuinasjutust” on küll tunda originaali kaja, aga lugu ise on täiesti nüüdisaegne. Selles kõrgete panustega mängus, mis võib lõppeda nii tragöödia kui ka andestusega, on tähtis roll Ajal. Varem või hiljem leitakse kaotatu alati üles.
„Sel pikal ajal” ilmub Hogarth Shakespeare’i sarjas. Sarja raamatute autoriteks on meie aja tuntud kirjanikud, teiste seas Margaret Atwood, Gillian Flynn, Howard Jacobson, kes on oma romaani aluseks võtnud mõne südamelähedase Shakespeare’i näidendi. „Meil kõigil on mõni talismaniks muutunud tekst, mida endaga kaasas kanname ja mis omakorda meid kaasas kannab. Olen „Talvemuinasjutuga” töötanud erinevate maskeeringute varjus juba palju aastaid,” tutvustab Winterson oma valikut. „Sel pikal ajal“ on sarja esimene raamat.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Nicole Krauss

Suur koda

7,00 

17,40 

J.K. Rowling

Ootamatu võimalus

18,60 

Sofi Oksanen

Baby Jane

13,90 

Soodus

Laurent Binet

HHhH

1,00 

19,30 

Milan Kundera

Tühisuse pidu

15,40 

William Boyd

Üks inimsüda

27,90 

Soodus

Johannes Anyuru

Paradiisist tuli torm

3,00 

24,15 

Michel Houellebecq

Platvorm

19,30 

Winston Graham

Demelza

Teine Poldarki raamat

24,40 

Soodus

A.M.Homes

Antagu meile andeks

5,00 

28,05