Sthlm delete

Jens Lapidus

Sisu tutvustus

Saabub häire ja turvamehel tuleb sõita Värmdö saarel kõrvalises kohas asuvasse majja. Ent see, mis teda ees ootab, ei ole sissemurdmine, vaid mõrv, mille ohver on sellises seisus, et tema isikut pole võimalik tuvastada.
Kuriteopaiga lähistelt leitakse noor, raskelt vigastatud mees. Ta vahistatakse mõrvas kahtlustatuna ja ta nõuab kaitsjaks Emelie Janssonit, kuigi too on ärijurist.
Kes on Värmdöl tapetu? Ja miks viivad nii paljud jäljed Mats Emanuelssonini, meheni, kelle endine vang Teddy omal ajal röövis? Emelie asub juhtumit uurima ja Teddy on sunnitud vastu astuma oma minevikule, samal ajal kui tema halvale teele sattunud õepoeg Nikola teeb neidsamu vigu, mida temagi omal ajal.

Raamatus „Sthlm delete“ kohtume „Vipiruumist“ tuttava vastuolulise paariga, Emelie ja Teddyga, kes tõmmatakse taas kriminaalsete sündmuste keerisesse. Emelie on noor advokaat peenes büroos, Teddy aga endine kriminaal, kes proovib elada seaduse järgi.
Üheskoos satuvad nad Stockholmis peituvatesse salajastesse maailmadesse, kus minevik on vägagi elus ja ohustab kõiki asjaosalisi. „Sthlm delete“ räägib inimestest, kes mängivad suurte panuste peale, ja eludest, mis võivad iga kell olematuks muutuda.

Detailne info

Teised on vaadanud

Robert Galbraith

Kus on kurja kodu

23,20 

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

2,00 

21,25 

Lee Child

Vaenlane

22,20 

Soodus

Joakim Zander

Ujuja

6,00 

19,90 

Soodus

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

6,00 

19,30 

Soodus

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

Millenniumi sarja 3. raamat

12,00 

18,53 

Soodus

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

7,00 

24,20 

Soodus

Daniel Cole

Kaltsunukk

7,00 

24,20 

Soodus

Gillian Flynn

Lõikepind

2,00 

19,30 

Soodus

Stieg Larsson

Lohetätoveeringuga tüdruk

Millenniumi sarja 1. raamat

12,00 

18,15