Surmav valge

Robert Galbraith

Sisu tutvustus

Eradetektiiv Cormoran Strike’i büroosse tuleb kasimata noormees Billy, kes usub, et nägi lapsepõlves pealt koletut kuritegu. Kuigi on selge, et noormehe mõistusega pole kõik korras, jääb midagi tema jutu juures Strike’i häirima ja ta asub tõe jälgi ajama.

Õige varsti vajab büroo teeneid üks tuntud poliitik ning Strike ja büroo kaasosanik Robin Ellacott hakkavad tegelema väljapressimisjuhtumiga, millel on ootamatu seos Billy looga. Taustaks 2012. aasta Londoni olümpiamängude sagin, sukelduvad Strike ja Robin, kelle tunded teineteise vastu muutuvad aina keerulisemaks, rikaste ja ilusate maailma, mille glamuurse fassaadi taga paljastub aga midagi sootuks inetumat …

ROBERT GALBRAITH on Harry Potteri lugude sarja ja romaani „Ootamatu võimalus“ autori J. K. Rowlingu pseudonüüm. Detektiiv Cormoran Strike’ist jutustava sarja kolm eelmist romaani „Käo kukkumine“, „Siidiuss“ ja „Kus on kurja kodu“ jõudsid kõik menukite edetabelite tippu ning praegu väntab BBC 1 Strike’i lugudest ka teleseriaali, produtsendiks Brontë Film and Television.

Detailne info

Teised on vaadanud

Lee Child

Raskem tee

24,20 

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

Millenniumi sarja 3. raamat

22,25 

Cecilia Ekbäck

Hunditalv

22,25 

J. P. Delaney

Eelmine tüdruk

22,20 

Michael Katz Krefeld

Sekt

24,20 

Joakim Zander

Ujuja

19,90 

Soodus

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

3,00 

22,20 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

19,30 

Robert Galbraith

Siidiuss

19,90 

John Grisham

Nurgaadvokaat

25,15