Soodus

Surnud enne surma

Deon Meyer

Soodushind 3,00 

23,20 

Sisu tutvustus

Kaplinnas on keegi valinud mõrvarelvaks iseäraliku sajandivanuse Saksa sõjaväepüstoli, mille igivanad kuulid lömastavad liha ja luid. Tapetuna leitakse kolm meest, kellel pole üksteisega pealtnäha midagi ühist, ja jõhkrate mõrvade jätkuv ahel viib kogu linna kabuhirmu äärele. Lisaks on keegi hakanud linnas röövima panku. Kas nende mõrvade ja röövide taga on sama inimene? Vastuseid asub teadmatuses kobades otsima alkoholilembene, ülekaaluline ja depressiivne kapten Mat Joubert, ning seda juurdluses, mis võib tema jaoks olla niisama hästi viimane võimalus päästa ka iseend lõplikust allakäiguspiraalist.
„Surnud enne surma“ on haarav ja üllatav põnevuslugu hingehädade all kannatavast detektiivist, kes on kindlalt otsustanud üles otsida see miski, mis ühendab sama käe läbi surnud täiesti erinevaid inimesi. Paralleelselt selle juhtumiga on Joubert otsustanud oma elu ohjad ka ise kätte võtta.
Deon Meyer elab Lõuna-Aafrika Vabariigis Kaplinna lähedal. Ta armastab kirglikult mootorrattasõitu, muusikat, lugemist, söögivalmistamist ja ragbit. 2008. lõpetas ta töötamise BMW Motorradi tootemärgistrateegia nõustajana ja on nüüd täiskohaga kirjanik. Deon Meyer on ilmutanud üle kümne raamatu. Need on pälvinud arvustajate kiituse kogu maailmas ning kogunud enda ümber paljurahvuselise austajaskonna. Tema afrikaani keeles kirjutatud loomingut on tõlgitud kahekümne kaheksasse keelde.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

5,00 

21,25 

Soodus

Susanne Jansson

Ohvriraba

5,00 

22,20 

Lee Child

Kaotada pole midagi

23,30 

Soodus

Gin Phillips

Karm kuningriik

5,00 

21,25 

Robert Galbraith

Kus on kurja kodu

23,20 

Soodus

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

7,00 

24,20 

Daniel Cole

Kaltsunukk

24,20 

Soodus

Douglas Lindsay

Surnute laul

7,00 

23,20 

Soodus

John le Carré

Spioon, kes pääses külma käest

7,00 

23,20 

Soodus

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

Millenniumi sarja 3. raamat

9,00 

22,25