Ta ujub siiski….

Lembit Uustulnd

12,99 

Sisu tutvustus

Tallinki laevakapten ja kirjanik – mitme haarava mereromaani autor Lembit Uustulnd on sedapuhku kirjutanud loo lastele. Ilmselt hakkavad seda raamatut fännama kõik väikesed (ja suuremad) poisid, aga miks ka mitte tüdrukud. On ju laevasõit ja elu merel, millest Uustulndi raamatus juttu tuleb, üks ütlemata põnev asi – vanusest ja soost küsimata.
Raamat on pooldokumentaalne – jutustus sellest, kuidas Uustulndi tütrepojad Mats ja Tõnn vanaisaga reisi Rootsi kaasa tegid, mida nad laevas nägid ja millistest sündmustest osa said. Kõige selle käigus saame tuttavaks reisilaevaga, ametimeeste ja nende töödega, käime külas Rootsi kuningal ning imetleme muuseumis svensonite kuulsat sõjalaeva „Vasa“. Matsil ja Tõnnil on ka igapäevases elus annet sattuda põnevatesse seiklustesse ning selles suhtes pole teistsugune ka nende laevareis.
Paeluvalt ja hea huumoriga kirjutatud raamat aitab lastele selgitada meresõidu võlu, näitab laevaelu oma kõigis kirevates värvides ning avardab pisutki meie teadmisi sellest valdkonnast.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Milvi Panga

Jõulust jaani

5,00 

15,40 

J. K. Rowling

Fantastilised elukad ja kust neid leida

10,60 

Caleb Krisp

Peatage Ivy Pocket

19,30 

Andrus Kivirähk

Karneval ja kartulisalat / КАРНАВАЛ И КАРТОФЕЛЬНЫЙ САЛАТ

16,40 

J. K. Rowling

Harry Potter ja Azkabani vang. III osa

17,90 

J. K. Rowling

Lendluudpall läbi aegade

10,60 

Andrus Kivirähk

Sirli, Siim ja saladused

15,90 

Soodus

Grigori Oster

Õuduste kool

7,00 

15,80 

J. K. Rowling

Harry Potter ja Fööniksi ordu. V osa

25,50 

Soodus

Lara Williamson

Lihtsalt spagetipoiss

5,00 

19,30