Talvetuli

Anders de la Motte

Sisu tutvustus

1987. aasta luutsinaööl põleb ühe Skåne puhkeküla klubi maani maha. Leekides sureb noor neiu, järgnev politseijuurdlus seab sõbrad omavahel vastamisi.

Kolmkümmend aastat hiljem pärib Laura Aulin oma tädilt lagunenud puhkeküla. Esimest korda pärast tulekahju tuleb ta siia kanti tagasi. Ta loodab, et tädi matus annab võimaluse lasta haavadel paraneda ja leida tagasitee vanade sõprade juurde.

Kuid tema saabumine tekitab nii kibedust kui ka pahameelt ja kui süttivad uued tulekahjud, muutub suhtumine temasse otseselt vaenulikuks.

Samal ajal hakkab Laura aimama, et tädi on enne surma mingile saladusele jälile jõudnud. Kõik, mida ta tollest traagilisest luutsinaööst mäletab, satub küsimärgi alla. Tundub, nagu poleks teda eluks ajaks armistanud talvetuli kunagi kustunud.

„Talvetuli” on kolmas, eraldiseisev osa Anders de la Motte paljukiidetud romaanisarjast, mille tegevus toimub Skåne maapiirkondades. Kaks varasemat osa, „Suve lõpp” ja „Sügisroim”, on esitatud Rootsi Krimiakadeemia auhinna nominentideks.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Graeme Macrae Burnet

Tema verine sepitsus

3,00 

23,20 

Stieg Larsson

Lohetätoveeringuga tüdruk

Millenniumi sarja 1. raamat

22,25 

Cecilia Ekbäck

Hunditalv

22,25 

John Grisham

Salakaebaja

25,15 

Fred Vargas

Libahunt

21,25 

Robert Galbraith

Kus on kurja kodu

23,20 

J. P. Delaney

Eelmine tüdruk

22,20 

Stieg Larsson

Tüdruk, kes mängis tulega

Millenniumi sarja 2. raamat

22,30 

Soodus

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

3,00 

22,20 

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

24,20