Taroskoop 2021

Kirsti Timmer

Sisu tutvustus

Sa hoiad käes minu neljandat raamatut. Kaks esimest rääkisid suhetest, kolmas oli ülimenukas „Taroskoop 2020“ ja ka käesolev köide tutvustab sulle sinu järgnevat aastat nii, nagu mina seda oma tarokaartidel nägin. Kui sa otsid astroloogilist lähenemist, siis seda siin raamatus ei ole! Mina laotan kaardid enda ette ja nemad lihtsalt jutustavad mulle, mida tulevik toob. Kaardid on minuga rääkinud terve elu, see on vereliiniga saadud anne ja kingitus.
Minu kodulehel ilmunud taroskoobid said nii populaarseks, et otsustasinmöödunud aastal anda välja ennustusraamatu „Taroskoop 2020“. Kuna see raamat võeti lugejate poolt väga hästi vastu, otsustasin vaadata üle ka järgneva aasta ja siin ta on,„Taroskoop 2021“.

Peale aastaennustuse kaheteistkümnele tähemärgile leiad mu raamatust ka nõuandeid, kuidas tuua maagia abil oma ellu muudatusi, kuidas puhastada enda ja end ümbritsevat energiat, kuidas leida üles armastus ja kuidas kasutada härra Kuud enda heaolu huvides.
Mõni inimene ütleb, et ma elan hoopis teistsuguses maailmas, tavapärasest erinevas – jah ma elangi. Selle raamatu abil saad sellest natukene aimu. Kutsun sind oma maagilisse maailma, võta selleks aeg, tule kaasa ja sa ei kahetse!

Kõike head soovides,

Kirsti Timmer

Detailne info

Teised on vaadanud

Piia Rand

Eesti kirivööd

Kirivöö kudumise õpetus ja 218 kirivöö mustrit

39,95 

Amanda Learmonth

Laste vinge mõistatusteraamat

Ligi 150 konksuga küsimust lastele ja nende peredele

11,95 

Vojtěch Kubašta

Tuhkatriinu

11,95 

Margit Aedla

Hullult hõrgud hoidised

135 võimalust saak tallele panna

23,90 

Jaan Kross

Mesmeri ring

29,95 

Michael Powell

Head ööd! 101 viisi hea une leidmiseks

13,95 

Jaan Kross

Kallid krantsid

Kirjad vangilaagritest ja asumiselt Siberis 1946 - 1954

34,95 

Priit Kuusk

Wend Weis

19,90 

Simon Reeve

Sammhaaval

24,90 

Marina Laikjõe

Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis

26,95