Timukas

Daniel Cole

Sisu tutvustus

Kaltsunuku mõrvadest on möödas poolteist aastat, mille jooksul on Emily Baxterist saanud üleminspektor. Siis leitakse New Yorgi Brooklyni silla külge riputatud Kaltsunuku poosis surnukeha, mille rinnale on lõigatud sõna „Sööt”. Tapetud on ka New Yorgi politseinik, kelle rinnaesist kaunistab sõna „Marionett”.
USA-st saabuvad Londonisse üliprofessionaalne FBI eriagent Elliot Curtis ja salapärase minevikuga CIA eriagent Damien Rouche, et paluda Baxteri abi nende tapmiste uurimisel ja vestelda vanglas istuva Kaltsunuku mõrvari Lethaniel Massega. Sellele järgneb kahel pool Atlandi ookeani ootamatute pööretega klaperjaht niiditõmbajale, kelle ohvrite − söötade ja marionettide − hulk ulatub sadadeni ja kes on oma jälitajatest kogu aeg sammu võrra ees.
Peadpööritava tempo, lõikava huumori ja terrorirünnakutega pikitud „Timukas” ületab triloogia esimest osa „Kaltsunukku” mastaapsuse, manipulatiivsuse ja halastamatuse poolest. Kes on marionett? Kes on niiditõmbaja? Keda saab usaldada? Miks on nooruke eriagent Curtis nii kõrgel kohal? Mida varjab oma minevikust eriagent Rouche? Kas Alex Edmunds suudab Baxteri seekord tapja küüsist päästa? Kas neil on üldse lootust või on Jumal inimesed maha jätnud?

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

5,00 

21,25 

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

Millenniumi sarja 3. raamat

22,25 

Lone Theils

Saatuslik merereis

Soodus

Deon Meyer

Surnud enne surma

3,00 

23,20 

Stieg Larsson

Tüdruk, kes mängis tulega

Millenniumi sarja 2. raamat

22,30 

Lee Child

Vaenlane

22,20 

Stieg Larsson

Lohetätoveeringuga tüdruk

Millenniumi sarja 1. raamat

22,25 

Ingar Johnsrud

Viini vennaskond

Beieri triloogia esimene raamat

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

24,20 

Michael Katz Krefeld

Sekt

24,20