Soodus

Timukas

Daniel Cole

Soodushind 9,00 

25,10 

Sisu tutvustus

Kaltsunuku mõrvadest on möödas poolteist aastat, mille jooksul on Emily Baxterist saanud üleminspektor. Siis leitakse New Yorgi Brooklyni silla külge riputatud Kaltsunuku poosis surnukeha, mille rinnale on lõigatud sõna „Sööt”. Tapetud on ka New Yorgi politseinik, kelle rinnaesist kaunistab sõna „Marionett”.
USA-st saabuvad Londonisse üliprofessionaalne FBI eriagent Elliot Curtis ja salapärase minevikuga CIA eriagent Damien Rouche, et paluda Baxteri abi nende tapmiste uurimisel ja vestelda vanglas istuva Kaltsunuku mõrvari Lethaniel Massega. Sellele järgneb kahel pool Atlandi ookeani ootamatute pööretega klaperjaht niiditõmbajale, kelle ohvrite − söötade ja marionettide − hulk ulatub sadadeni ja kes on oma jälitajatest kogu aeg sammu võrra ees.
Peadpööritava tempo, lõikava huumori ja terrorirünnakutega pikitud „Timukas” ületab triloogia esimest osa „Kaltsunukku” mastaapsuse, manipulatiivsuse ja halastamatuse poolest. Kes on marionett? Kes on niiditõmbaja? Keda saab usaldada? Miks on nooruke eriagent Curtis nii kõrgel kohal? Mida varjab oma minevikust eriagent Rouche? Kas Alex Edmunds suudab Baxteri seekord tapja küüsist päästa? Kas neil on üldse lootust või on Jumal inimesed maha jätnud?

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Susanne Jansson

Ohvriraba

5,00 

22,20 

Gin Phillips

Karm kuningriik

21,25 

Yrsa Sigurðardóttir

Pärand

I osa Freyja ja Huldari sarjast

22,25 

Robert Galbraith

Siidiuss

19,90 

John le Carré

Spioon, kes pääses külma käest

23,20 

Fred Vargas

Libahunt

21,25 

Soodus

Joakim Zander

Ujuja

3,00 

19,90 

Lee Child

Kaotada pole midagi

23,30 

Soodus

Alexander Söderberg

Teine poeg

Sophie Brinkmanni triloogia. Teine raamat

5,00 

19,30 

Soodus

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

9,00 

19,30