Soodus

Timukas

Daniel Cole

Sisu tutvustus

Kaltsunuku mõrvadest on möödas poolteist aastat, mille jooksul on Emily Baxterist saanud üleminspektor. Siis leitakse New Yorgi Brooklyni silla külge riputatud Kaltsunuku poosis surnukeha, mille rinnale on lõigatud sõna „Sööt”. Tapetud on ka New Yorgi politseinik, kelle rinnaesist kaunistab sõna „Marionett”.
USA-st saabuvad Londonisse üliprofessionaalne FBI eriagent Elliot Curtis ja salapärase minevikuga CIA eriagent Damien Rouche, et paluda Baxteri abi nende tapmiste uurimisel ja vestelda vanglas istuva Kaltsunuku mõrvari Lethaniel Massega. Sellele järgneb kahel pool Atlandi ookeani ootamatute pööretega klaperjaht niiditõmbajale, kelle ohvrite − söötade ja marionettide − hulk ulatub sadadeni ja kes on oma jälitajatest kogu aeg sammu võrra ees.
Peadpööritava tempo, lõikava huumori ja terrorirünnakutega pikitud „Timukas” ületab triloogia esimest osa „Kaltsunukku” mastaapsuse, manipulatiivsuse ja halastamatuse poolest. Kes on marionett? Kes on niiditõmbaja? Keda saab usaldada? Miks on nooruke eriagent Curtis nii kõrgel kohal? Mida varjab oma minevikust eriagent Rouche? Kas Alex Edmunds suudab Baxteri seekord tapja küüsist päästa? Kas neil on üldse lootust või on Jumal inimesed maha jätnud?

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

I osa

7,00 

22,20 

Mats Olsson

Paremateski peredes

22,25 

Soodus

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

Millenniumi sarja 3. raamat

12,00 

18,53 

Soodus

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

6,00 

19,30 

Robert Galbraith

Siidiuss

19,90 

Soodus

Gillian Flynn

Lõikepind

2,00 

19,30 

Soodus

Daniel Cole

Kaltsunukk

7,00 

24,20 

Soodus

Asa Larsson

Päikesetorm

3,00 

21,25 

Soodus

Stieg Larsson

Tüdruk, kes mängis tulega

Millenniumi sarja 2. raamat

12,00 

22,25 

Soodus

David Lagercrantz

See, mis ei tapa

Millenniumi sarja 4. raamat

12,00 

24,90