Topelt D

Kristi Piiper

Sisu tutvustus

„Topelt D” on noorte maailmas arenev põnevuslugu, mis haarab meid kaasakiskuva sündmustiku keerisesse juba esimestest lehekülgedest. Kaheteistkümnenda klassi tüdruk Karmen, kes püüab vanemate laguneva suhte keskel toime tulla kooli lõpetamise ja hilise teismeea muredega, mõistab, et miski tema ümber ei ole nii, nagu välja paistab. Mida varjavad tema vanemad, tema parim sõbranna Liza, lapsepõlvesõber Evelin ja teised? Juba loo alguses leiab Lizaga aset salapärane juhtum, mille lahendamisega lõpuklassi sõpruskond tegeleb. Selle käigus tuleb paratamatult päevavalgele muudki.

Loosse põimub veel teinegi liin – kümmekond aastat vanema suurte probleemide ja saladuste paines elava Diana lugu. Nii nagu noored, on temagi otsimas ja kehtestamas iseennast teiste arvamuste ja omaenda sisima tõe vahel.

Kristi Piiper (snd 1983) on sündinud ja elab Tartus. Temalt on ilmunud arvukalt armastatud noorte- ja lasteraamatuid. Varrakus on varem trükivalgust näinud romaanisari „Tõde või tegu”. „Metsajärve pärandus” (Tänapäev, 2020) saavutas lastejutuvõistlusel „Minu esimene raamat” I–II koha.

Detailne info

Teised on vaadanud

Siri Pettersen

Odinilaps

25,15 

Åsa Larsson ja Ingel Korsell

Näkk

Pax: 6. raamat

15,80 

Hayley Long

Ma olen tüdruk

15,40 

Åsa Larsson ja Ingel Korsell

Katkuhaldjas

PAX: 7. raamat

13,50 

Maria Turtschaninoff

Maresi

Punase kloostri kroonikad

19,30 

Soodus

Emil Kolozsvari Grandpierre

Imeflööt

9,00 

17,40 

Åsa Larsson ja Ingel Korsell

Sünk

PAX: 2. raamat

12,50 

Andrus Kivirähk

Kaka ja kevad

16,90 

Kristi Piiper

Tõde või tegu

Stella

14,45 

J. K. Rowling

Harry Potter ja segavereline prints. VI

21,55