Topelt D

Kristi Piiper

20,90 

Sisu tutvustus

„Topelt D” on noorte maailmas arenev põnevuslugu, mis haarab meid kaasakiskuva sündmustiku keerisesse juba esimestest lehekülgedest. Kaheteistkümnenda klassi tüdruk Karmen, kes püüab vanemate laguneva suhte keskel toime tulla kooli lõpetamise ja hilise teismeea muredega, mõistab, et miski tema ümber ei ole nii, nagu välja paistab. Mida varjavad tema vanemad, tema parim sõbranna Liza, lapsepõlvesõber Evelin ja teised? Juba loo alguses leiab Lizaga aset salapärane juhtum, mille lahendamisega lõpuklassi sõpruskond tegeleb. Selle käigus tuleb paratamatult päevavalgele muudki.

Loosse põimub veel teinegi liin – kümmekond aastat vanema suurte probleemide ja saladuste paines elava Diana lugu. Nii nagu noored, on temagi otsimas ja kehtestamas iseennast teiste arvamuste ja omaenda sisima tõe vahel.

Kristi Piiper (snd 1983) on sündinud ja elab Tartus. Temalt on ilmunud arvukalt armastatud noorte- ja lasteraamatuid. Varrakus on varem trükivalgust näinud romaanisari „Tõde või tegu”. „Metsajärve pärandus” (Tänapäev, 2020) saavutas lastejutuvõistlusel „Minu esimene raamat” I–II koha.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Joakim Zander

Ujuja

3,00 

19,90 

Katrin Pauts

Hull hobune

Hiiumaa põnevik

19,30 

Soodus

Lee Child

Kaotada pole midagi

9,00 

23,30 

Soodus

Markus Lutteman

Verekuu

5,00 

22,25 

Soodus

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

5,00 

24,20 

Åsa Larsson ja Ingel Korsell

Lummutis

Pax: 5. raamat

15,80 

Stieg Larsson

Lohetätoveeringuga tüdruk

Millenniumi sarja 1. raamat

22,25 

Åsa Larsson ja Ingel Korsell

Katkuhaldjas

PAX: 7. raamat

13,50 

George R. R. Martin

Mõõkade maru II

Teine osa: veri ja kuld

19,43 

George R. R. Martin

Vareste pidusöök I

Esimene raamat

17,60