Topeltelu

Armastuslugu Broadwaylt Hollywoodi

Norman Sunshine, Alan Shayne

Sisu tutvustus

„Topeltelu” on rännak läbi 20. sajandi teise poole USA meelelahutus- ja kunstimaailma ühe samasooliste paari seltsis. See on üleskutse võrdõiguslikkusele, ilma paatose ja loosungiteta. Alan Shayne’i ja Norman Sunshine’i topeltautobiograafia jutustab mõnusa huumoriga nende 1958. aastal alanud ja siiani kestvast ühisest teekonnast Broadwaylt Greenwich Village’isse, Madison Avenuele ja Hollywoodi.
Tänu Alanile avanevad meile teatri, kino ja televisiooni telgitagused, Norman jutustab reklaamikunstniku, maalija ja ajakirja väljaandja konkurentsitihedast elust. Nende rohkem kui 50 aastat kestnud kooselu jooksul muutus maailm sedavõrd, et oma seksuaalsuse pärast kurjategijateks peetud inimestest said viiekümneaastase kooselu järel seaduslikud abikaasad, kuigi esmalt mitte romantilistel, vaid puhtpraktilistel kaalutlustel.

Sellest suhtest on õppida kõigil, seksuaalsest sättumusest sõltumata. Kuidas hoida pikkade aastate jooksul üleval õnnelikku, kirglikku, vastutustundlikku, truudusel põhinevat suhet, vaatamata elu keerdkäikudele, kividele ja kändudele, mis kõigile teel ette tulevad.

Detailne info

Teised on vaadanud

Henry Marsh

Ära tee kahju

Lood elust, surmast ja ajukirurgiast

21,25 

Helen Macdonald

K nagu kull

19,30 

Jeff VanderMeer

Võim. Leppimine

Lõunaringkonna triloogia 2. ja 3. osa

33,90 

Jüri Hanko

Me olime noored, me tahtsime elada

20,45 

Soodus

Andrus Kivirähk

Liblikas

5,00 

17,90 

Karen Joy Fowler

Me oleme kõik täiesti endast väljas

24,20 

Daniel Quinn

Ishmael

23,20 

Soodus

Richard Porter

Hullumeelsed ja geniaalsed aastad "Top Geari" telgitagustes

3,00 

22,20 

Vanavanemate album

22,20 

Edward Rutherfurd

New York

29,90