Tüdruk, kes peab surema

Millenniumi sarja 6. raamat

David Lagercrantz

Sisu tutvustus

Stockholmi ühes pargis leitakse amputeeritud sõrmede ja varvastega kerjuse surnukeha. Esmapilgul ei kahtlustata surmajuhtumi põhjusena kuritegu. Kuid kohtuarst Fredrika Nymani vaist ütleb, et midagi on valesti, ja ta võtab ühendust Mikael Blomkvistiga.

Mikael tunneb loo vastu pehmelt öeldes leiget huvi. Kerjus oli oma segastes juttudes korduvalt maininud Rootsi kaitseministri Johannes Forselli nime. Kas see oli vaid hullumeelse sonimine, mõttetu jamps? Või on mingi seos valitsusega tõepoolest olemas?

Mikael palub Lisbethilt abi. Kuid pärast Holger Palmgreni matuseid on Lisbeth riigist lahkunud ja kellelgi pole temaga mingit kontakti.

Keegi ei tea, et Lisbeth on Moskvas. Ta tahab oma õe Camillaga asjad ära klaarida. Ta on otsustanud: ta ei ole enam tagaaetav. Edaspidi on tema see, kes jahti peab.

Tüdruk, kes peab surema – David Lagercrantzi Millenniumi-sarja raamatute suur finaal – seob poliitilised skandaalid ja kõrgel tasemel võimumängud ühte DNA-uuringute, Himaalaja-ekspeditsioonide ja lõhestumist külvava, organiseeritud netivihaga, mille juured viivad Vene trollivabrikutesse.

Detailne info

Teised on vaadanud

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

19,30 

Soodus

Graeme Macrae Burnet

Tema verine sepitsus

3,00 

23,20 

David Lagercrantz

See, mis ei tapa

Millenniumi sarja 4. raamat

24,90 

Jo Nesbø

Veri lumel. Veel verd

21,25 

Lee Child

Raskem tee

24,20 

Daniel Cole

Kaltsunukk

24,20 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

I osa

22,20 

Lee Child

Ebaõnn ja äpardused

24,20 

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

24,20 

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

5,00 

21,25