Soodus

Ujuja

Joakim Zander

Soodushind 5,00 

19,90 

Sisu tutvustus

Ühel palaval ööl Damaskuses Süürias 1980. aastate alguses jätab Ameerika agent oma vastsündinud lapse ebakindla saatuse hooleks. See on reetmine, mida ta ei suuda endale hiljem iialgi andestada. Oma mineviku eest põgeneb ta Liibanoni, Afganistani, Iraaki – ükskõik kuhu, kus stress ja oht lasevad tal unustada. Kuni lõpuks ei saa ta end tõe eest enam varjata ja jõuab kätte aeg teha otsustav valik.
Kolmkümmend aastat hiljem võtab Euroopa Liidus töötava Rootsi juristi Klara Walldeéniga ühendust tema kunagine kallim Mahmoud Shammosh, kes uurib sõjakuritegusid. Tal on vaja Klara abi juhustlikult tema valdusesse sattunud info käsitlemiseks – see on salajane informatsioon, mille varjamise nimel on võimsad jõud valmis kõike tegema. Üleöö muutuvad Klara ja Mahmoud tagaaetavateks, nad põgenevad läbi talvise Euroopa, kus piirid riikide vahel on sama haprad nagu sõprade ja vaenlaste, tõe ja vale, mineviku ja nüüdisaja vahel.
„Ujuja” on põnevusromaan süüst ja selle heastamisest. Mineviku olulisusest ja taagast. Ja sellest, et iseenda eest pole võimalik põgeneda.
Joakim Zander (sünd. 1975) elab oma perega Helsingis, kus ta töötab Euroopa Liidu juristina. Ta on töötanud kümme aastat Brüsselis Euroopa Liidu erinevates ametkondades ja kaitsnud Maastrichti ülikoolis õigusteaduse doktori kraadi.

Detailne info

Teised on vaadanud

Fred Vargas

Libahunt

21,25 

Susanne Jansson

Ohvriraba

22,20 

Lee Child

Kaotada pole midagi

23,30 

Soodus

C. J. Tudor

Kriidimees

7,00 

24,20 

Soodus

Alexander Söderberg

Teine poeg

Sophie Brinkmanni triloogia. Teine raamat

5,00 

19,30 

Jens Lapidus

Top Dogg

24,15 

Mads Peder Nordbo

Nahata tüdruk

21,25 

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

Millenniumi sarja 3. raamat

22,25 

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

24,20 

Ann Granger

Kurja juur

21,25