Uus reaalsus

Kuidas tulla toime muutuva maailmaga

Alexis Varnum

22,90 

Sisu tutvustus

Kõik sündmused, mis maailmas praegu aset leiavad, räägivad sellest, et oleme sisenemas uude reaalsusesse. Sellega seoses on kõige tähtsam kohaneda meid ümbritsevate muutustega.

Kuidas muutustega seotud hirmudest üle saada? Mis juhtub, kui ei taha oma emotsioone kontrollida? Kuidas negatiivsetest emotsioonidest ja muretsemisest vabaneda? Millised saavad olema uued suhted inimeste vahel? Milliseks kujunevad uues reaalsuses suhted külluse ja raha energiatega?

Neile ja paljudele teistele küsimustele vastab kanaldaja Alexis Varnum oma raamatus „Uus reaalsus. Kuidas tulla toime muutuva maailmaga“.

Ta aitab mõista, mida toob inimeste jaoks kaasa see, kui Maa energia¬sagedus muutub. Raamat on kirjutatud neile, kes soovivad kohaneda uute energiatega, mõista enda ümber toimuvat ning elada uues reaalsuses ja tõsta oma sagedust.

Enda kohta ütleb Alexis järgmist: „Olen kanaldaja ja nägija ehk see, kellega ja kelle kaudu räägib universum. Suhtun austusega kõikidesse religioonidesse ja jumalatesse, kuid kuulan loodust ja kosmost ning õpin olema ise enda elu looja. Ma ei sea reegleid ega piiranguid ning suhtun austusega inimese enda valikutesse. Juba kümme aastat olen Facebookis jaganud teistega mulle tulnud informatsiooni, kirjutanud prognoose ja kanaldusi, aidanud inimestel mõista ennast ja saada teadmisi uute energiate kohta. Loodan, et see raamat aitab leida selgust selle kohta, mis praegu toimub ja kuidas me loome enda uut reaalsust.“

Detailne info

Teised on vaadanud

Merete Mazzarella

Vanaemadest ja lastelastest

Täna õhtul me mängime...

18,60 

Nina Bataille

Ühe pere lapsed

Rivaalitsemisest üksmeeleni

18,60 

Soodus

Bernadette Fisers

Väike raamat suurest kaalulangetamisest

5,00 

15,40 

Soodus

Katherine McGuire

Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma

5,00 

12,50 

Soodus

Steven R. Gundry

Vastuolulised taimed

Lahingud seedetraktis

9,00 

23,20 

Kimmo Takanen

Murra tundelukke

20,45 

Rudi Westendorp

Elada vanaks, tundmata end vanana

22,90 

Lisa M. Schab

Enesehinnangu tööraamat teismelistele

16,70 

Marian Võsumets, Teevi Pau

Teejuht makrotoitainete maailmas

Kõik, mida pead teadma toitumisest ja ideaalkehast

23,20 

Christine Burke

Ravijooga

Võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks

20,45