Lunastus

Yrsa Sigurðardóttir

Sisu tutvustus

Islandi krimikirjanduse rahvusvaheliselt tunnustatud kuninganna Yrsa Sigurðardóttiri uus romaan „Lunastus“ jätkab tema lastemaja lugude sarja.

Politseinikud saavad kuriteost teada täpipealt niisamuti nagu kõik teisedki ehk Snapchati kaudu. Videosõnumil võib näha andeks paluvat hirmunud tütarlast. Kui ohvri laip leitakse, on see tähistatud numbriga 2.

Juurdluses osalev uurija Huldar kaasab ka lastepsühholoog Freyja, kes aitab küsitleda mõrvatud teismelise sõbrannasid. Peagi avastavad nad, et Stella ei olnud sugugi see ingel, kes ta olevat teiste väitel olnud – ent kes võis teda siiski nii palju vihata, et tappis ta?

Siis läheb aga kaduma veel üks teismeline ja Snapchatiga saadetakse uusi videoklippe. Freyja ja Huldar jõuavad viimaks ometi kokkuleppele vähemalt kahes asjas ehk selles, et tõde ei ole põrmugi lihtne ja et tapja ei ole oma tegemistega veel kaugeltki ühel pool.

Sotsiaalmeedia süngemat poolt käsitlev „Lunastus“ on põnevast põnevam lugu, mis paneb teid enda käest küsima, kas teil on midagi, mille eest andeks paluda.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Leif G. W. Persson

Teisel ajal, teises elus

Olof Palme triloogia II osa

3,00 

26,90 

David Lagercrantz

Mees, kes otsis oma varju

Millenniumi sarja 5. raamat

24,90 

Alexander Söderberg

Teine poeg

Sophie Brinkmanni triloogia. Teine raamat

19,30 

Lee Child

Ebaõnn ja äpardused

24,20 

John Grisham

Nurgaadvokaat

25,15 

Robert Galbraith

Siidiuss

19,90 

Soodus

John le Carré

Öine administraator

5,00 

28,00 

Fred Vargas

Libahunt

21,25 

Soodus

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

3,00 

22,20 

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

24,20