Vaenlane

Lee Child

Sisu tutvustus

1. jaanuar 1990. lammutatakse Berliini müüri. Külm sõda on lõppemas. Varsti pole Ameerikal enam vaenlasi. Sõjaväel pole kellegagi sõdida. Kõik hakkab teisiti olema. Jack Reacher teenib sõjaväepolitsei ohvitserina ühes Põhja-Carolina baasis, kui heliseb telefon ja talle teatatakse, et lähedal asuvas kahtlase kuulsusega motellis lebab surnud sõjaväelane. Reacher käsib asjaga tegelda kohalikel tsiviilpolitseinikel – südamerabanduses pole midagi erilist.
Kuid miks on Reacher üldse Põhja-Carolinas ja mitte Panamas, kus toimuvad suured sündmused? Siis selgub, et surnu on kindralmajor, kes pidanuks hoopiski Euroopas viibima. Ja kui Reacher kindrali koju kurba uudist teatama läheb, leiab ta sealt eest teisegi surnu. Mis toimub? Kas need on vana maailma viimased järelkajad või uue maailma sünnitõuked?
Briti autor Lee Child (snd 1954) on üks menukamaid kirjanikke maailmas. Ajakirjas Forbes on nimetatud Childi loodud Jack Reacheri sarja kirjastamismaailma kõige kõvemaks kaubamärgiks. Praeguseks on sarjas ilmunud 20 romaani, neid on tõlgitud 42 keelde ja müüdud üle 100 miljoni eksemplari. Viimati on Lee Childilt eesti keeles ilmunud romaanid „Tõmbetraat”, „Ära mine iial tagasi” ja „Viperusteta”.

Detailne info

Teised on vaadanud

Lee Child

Kaotada pole midagi

23,30 

Ann Cleeves

Valged ööd

Shetlandi sarja teine romaan

23,20 

Alexander Söderberg

Teine poeg

Sophie Brinkmanni triloogia. Teine raamat

19,30 

Robert Galbraith

Kus on kurja kodu

23,20 

Joakim Zander

Ujuja

19,90 

Daniel Cole

Kaltsunukk

24,20 

Robert Galbraith

Siidiuss

19,90 

John le Carré

Spioon, kes pääses külma käest

23,20 

Yrsa Sigurðardóttir

Pärand

22,25 

Stieg Larsson

Lohetätoveeringuga tüdruk

Millenniumi sarja 1. raamat

22,25