Vahimehed

John Grisham

25,90 

Sisu tutvustus

Ühes Florida väikelinnas tapetakse õhtul kauemaks tööle jäänud noor jurist jahipüssilasuga pähe. Üsna kiiresti leitakse oletatav süüdlane. „Keith ajas tema lahutuse asju, aga mehele jäid suured elatisrahad maksta ja ta oli Keithi peale väga vihane,” ütlevad ühed. „Ta oli vägivaldne ja käis tihti jahil,” väidab endine abikaasa. „Ma kuulsin mingit pauku ja nägin, kuidas must mees jooksis üle tänava; tal oli käes piklik ese, mis võis vabalt olla püss,” ütleb tunnistaja. „Ta kiitles, et oli õigluse jalule seadnud ja püssi pärast seda merre visanud,” tunnistab kongikaaslane eeluurimisvanglast.

Kõik see juhtus 22 aastat tagasi. Kogu selle aja on Quincy Miller istunud vanglas ja seletanud kõigile, kes on nõustunud kuulama, et tema pole süüdi. Kuid uskuma jääb teda ainult üks mees, vanglat vaimulikuna külastanud Cullen Post. Mittetulundusühing Vahimehed, kus Post tegutseb, sellega tegelebki, et püüab korraldada süütult surma mõistetute kohtuasjade uut läbivaatamist ja nende inimeste vanglast väljaaitamist. Vahel see õnnestub, vahel mitte.

Milleri vabastamisega läheb asi kardetust keerulisemaks, sest juristi tapja(d) ei taha mingi hinna eest, et see vana lugu uuesti päevavalgele toodaks.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

John Grisham

Salakaebaja

7,00 

25,15 

Soodus

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

7,00 

24,20 

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

Millenniumi sarja 3. raamat

22,25 

Fred Vargas

Libahunt

21,25 

Soodus

C. J. Tudor

Kriidimees

7,00 

24,20 

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

2,00 

21,25 

Ann Granger

Kurja juur

21,25 

Soodus

Alexander Söderberg

Hea hunt

Sophie Brinkmanni triloogia 3. raamat

5,00 

22,20 

Gin Phillips

Karm kuningriik

21,25 

Soodus

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

5,00 

22,20