Vareselõks

Vera Stanhope´i sarja esimene romaan

Ann Cleeves

Sisu tutvustus

Tuntud inglise krimikirjaniku Ann Cleevesi „Vareselõks” on raamat, millega sündis ülipopulaarse telesarja „Vera” kangelane politseiinspektor Vera Stanhope.
Kolm naisbioloogi viivad Põhja-Inglismaa mägedes üksildases kohas paiknevas välibaasis läbi keskkonnauuringuid. Kõik nad on värvikad isiksused ja kõik nad teavad nii või teisiti, mida tähendab reetmine … Ja siis leitakse üks neidudest tapetuna. Mõrvale oli eelnenud ka enesetapp − vahetult enne bioloogide saabumist välibaasi võttis seal endalt elu lähedalasuva talu perenaine.

Sündmuskohale jõuab veel üks naine, kelleks on mõrva uurima suunatud inspektor Stanhope. Tuleb välja, et enesetapu sooritanud talunaine oli tema ammune sõbranna. Juurdlus omandab seetõttu inspektori jaoks ka minevikku ulatuva isikliku mõõtme. Keerukalt läbi põimunud minevikusaatustest hakkabki hargnema lugu, mille päevavalgele toomisel toetub Vera Stanhope oma terasele pilgule, loogilisele mõtlemisele, tundlikule vaistule ja kogemustele.

„Vareselõks” on põnev kriminaalromaan, mille sündmustik leiab aset kohas, kus võib veel tajuda sidemeid „vana hea Inglismaa” kommete ja tavadega.

Detailne info

Teised on vaadanud

John le Carré

Spioonide pärand

23,20 

Soodus

C. J. Tudor

Kriidimees

7,00 

24,20 

Soodus

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

I osa

19,30 

22,20 

Alexander Söderberg

Teine poeg

Sophie Brinkmanni triloogia. Teine raamat

19,30 

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

5,00 

21,25 

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

22,20 

Lee Child

Vaenlane

22,20 

Robert Galbraith

Kus on kurja kodu

23,20 

Ann Granger

Kurja juur

21,25 

John le Carré

Spioon, kes pääses külma käest

23,20