Soodus

Vareselõks

Ann Cleeves

Sisu tutvustus

Tuntud inglise krimikirjaniku Ann Cleevesi „Vareselõks” on raamat, millega sündis ülipopulaarse telesarja „Vera” kangelane politseiinspektor Vera Stanhope.
Kolm naisbioloogi viivad Põhja-Inglismaa mägedes üksildases kohas paiknevas välibaasis läbi keskkonnauuringuid. Kõik nad on värvikad isiksused ja kõik nad teavad nii või teisiti, mida tähendab reetmine … Ja siis leitakse üks neidudest tapetuna. Mõrvale oli eelnenud ka enesetapp − vahetult enne bioloogide saabumist välibaasi võttis seal endalt elu lähedalasuva talu perenaine.

Sündmuskohale jõuab veel üks naine, kelleks on mõrva uurima suunatud inspektor Stanhope. Tuleb välja, et enesetapu sooritanud talunaine oli tema ammune sõbranna. Juurdlus omandab seetõttu inspektori jaoks ka minevikku ulatuva isikliku mõõtme. Keerukalt läbi põimunud minevikusaatustest hakkabki hargnema lugu, mille päevavalgele toomisel toetub Vera Stanhope oma terasele pilgule, loogilisele mõtlemisele, tundlikule vaistule ja kogemustele.

„Vareselõks” on põnev kriminaalromaan, mille sündmustik leiab aset kohas, kus võib veel tajuda sidemeid „vana hea Inglismaa” kommete ja tavadega.

Detailne info

Teised on vaadanud

Michael Katz Krefeld

Sekt

24,20 

Soodus

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

7,00 

24,20 

Mats Olsson

Paremateski peredes

22,25 

Robert Galbraith

Kus on kurja kodu

23,20 

Soodus

Graeme Macrae Burnet

Tema verine sepitsus

7,00 

23,20 

Lee Child

Vaenlane

22,20 

Soodus

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

Millenniumi sarja 3. raamat

12,00 

18,53 

Soodus

Asa Larsson

Veresüü

2,00 

16,20 

Soodus

Jo Nesbø

Veri lumel. Veel verd

6,00 

21,25 

Soodus

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

7,00 

22,20