Veinimaailm

Veinimaitsmise lühikursus

David Williams

Sisu tutvustus

Algajale veinihuvilisele tundub veinimaailm kirju ja keeruline, milles orienteerumine on paras katsumus. Teades aga mõningaid algtõdesid, ei tundugi veini valimine või hindamine enam nii suur alkeemia, kusjuures see pakub ka hulganisti avastamisrõõmu ja põnevaid elamusi.
Raamat on jagatud kolmeks osaks: esimeses on juttu ulatuslikust lõhnade ja maitsete kaleidoskoobist ning peamistest veini tüüpidest; teises käsitletakse kuulsaid viinamarjasorte ning klassikalisi veinistiile üle maailma; kolmandas antakse nõu, kuidas sobitada veini ja toitu. Kursuse iga osa tugineb sarjale veinimaitsmise õppetundidele ehk mekkimistele. Kui olete kursuse lõpetanud, on teil nii põhiteadmised veini ostmiseks ja kindlustunne oma maitsemuljete jagamiseks. Avastage veini degusteerimise ja veini üle arutlemise naudingud selle ülevaatliku ja asjatundlike nõuannetega pikitud raamatu abil.
David Williams on ajalehe Observer veiniajakirjanik, auhinnatud ajakirja The World of Fine Wine asepeatoimetaja ja üks viiest veinisoovituste veebilehekülje www.thewinegang.com liikmest. Ta on kirjutanud veinist ja veiniga seotud teemadel üle 15 aasta.

Detailne info

Teised on vaadanud

Jeremy Pang

Lihtne Hiina köögi kursus

21,25 

Soodus

Tuuli Mathisen

Suupisted

7,00 

19,90 

Soodus

Joe Wicks

LEAN IN 15

Söö rohkem, treeni vähem, püsi heas vormis 15 minuti kavaga

5,00 

21,25 

Tänapäevane Eesti köök

22,90 

Tuuli Mathisen

Kapsaroad

Põnevaid toite erinevatest kapsastest

19,30 

Margit Härma

Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada trooja hobust

19,90 

Soodus

Jessica Nadel

Roheline 24/7

7,00 

23,20 

Soodus

Kristina Efert

Supp

Külm. Soe. Soolane. Magus

19,90 

19,95 

Jocasta Innes

Maaköök

24,15 

Soodus

Anneli Kõiv

Kõik mahlaks!

6,00 

19,30