Võõramaalane. 1. raamat

Võõramaalase sarja I osa 1.raamat

Diana Gabaldon

Sisu tutvustus

Vaimustav jutuvestjaoskus, unustamatud tegelased ja täpsed ajaloolised detailid – nõnda võib lühidalt iseloomustada Diana Gabaldoni populaarset raamatusarja. Neid New York Times´i bestsellereid kiidavad ühtviisi nii kriitikud kui ka miljonid lugejad. “Võõramaalases” saab alguse kahe tähelepanuväärse kirjandusliku tegelase, Claire Randalli ja Jamie Fraseri lugu. See lummav ajalooline romaan ühendab põnevad seiklused ajatu armastuslooga.
Aasta 1945. Briti armees õena teeninud Claire Randall on teenistusest vabanenud ja veedab oma abikaasaga – kellest sõda ta pikaks ajaks lahutas – romantiliste Šoti mägede vahel teisi mesinädalaid. Paraku satub Claire pahaaimamatult üht iidset, Stonehenge´i-taolist kiviringi uudistades tagasi minevikku. Ühtäkki on ta kistud intriigide, röövkäikude ja klannivaenuste keerisesse aastal… 1743. Ja mitte ainult seda. Peagi on kaheks kistud ka tema süda – kahe täiesti erineva mehe vahel, keda lahutab kakssada aastat.
Diana Gabaldon on sündinud 1952. aastal Ameerikas Arizona osariigis. Isa poolt inglise-ameerika, ema poolt mehhiko ameerika päritolu Diana õppis zooloogiat, merebioloogiat ja ökoloogiat. Temast sai teadlane ja Arizona Ülikooli õppejõud. Kuid 1988. aastal otsustas ta puhtalt huvist, “kuidas see käib”, kirjutada romaani. See osutus õnnestumiseks ja pani alguse tervele “Võõramaalase”-raamatusarjale, mille põhjal valmis tänavu ka samanimeline telesari.

Detailne info

Teised on vaadanud

Carlos Ruiz Zafón

Marina

19,90 

Mihhail Bulgakov

Meister ja Margarita

Soodus

Pierre Michon

Pisikesed elud

5,00 

23,20 

Sofi Oksanen

Puhastus

18,35 

Liz Fenwick

Cornwalli armulugu

21,25 

Soodus

Helen Oyeyemi

Härra Fox

5,00 

23,20 

Umberto Eco

Foucault´ pendel

27,90 

Haruki Murakami

1Q84

III osa

24,90 

J. K. Rowling

Ootamatu võimalus

18,60 

Soodus

Sofi Oksanen

Kui tuvid kadusid

3,00 

19,60