Võõramaalane. 1. raamat

Võõramaalase sarja I osa 1.raamat

Diana Gabaldon

Sisu tutvustus

Vaimustav jutuvestjaoskus, unustamatud tegelased ja täpsed ajaloolised detailid – nõnda võib lühidalt iseloomustada Diana Gabaldoni populaarset raamatusarja. Neid New York Times´i bestsellereid kiidavad ühtviisi nii kriitikud kui ka miljonid lugejad. “Võõramaalases” saab alguse kahe tähelepanuväärse kirjandusliku tegelase, Claire Randalli ja Jamie Fraseri lugu. See lummav ajalooline romaan ühendab põnevad seiklused ajatu armastuslooga.
Aasta 1945. Briti armees õena teeninud Claire Randall on teenistusest vabanenud ja veedab oma abikaasaga – kellest sõda ta pikaks ajaks lahutas – romantiliste Šoti mägede vahel teisi mesinädalaid. Paraku satub Claire pahaaimamatult üht iidset, Stonehenge´i-taolist kiviringi uudistades tagasi minevikku. Ühtäkki on ta kistud intriigide, röövkäikude ja klannivaenuste keerisesse aastal… 1743. Ja mitte ainult seda. Peagi on kaheks kistud ka tema süda – kahe täiesti erineva mehe vahel, keda lahutab kakssada aastat.
Diana Gabaldon on sündinud 1952. aastal Ameerikas Arizona osariigis. Isa poolt inglise-ameerika, ema poolt mehhiko ameerika päritolu Diana õppis zooloogiat, merebioloogiat ja ökoloogiat. Temast sai teadlane ja Arizona Ülikooli õppejõud. Kuid 1988. aastal otsustas ta puhtalt huvist, “kuidas see käib”, kirjutada romaani. See osutus õnnestumiseks ja pani alguse tervele “Võõramaalase”-raamatusarjale, mille põhjal valmis tänavu ka samanimeline telesari.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Frederic Beigbeder

Oona ja Salinger

3,00 

18,35 

Sofi Oksanen

Baby Jane

13,90 

Louis-Ferdinand Celine

Reis öö lõppu

25,40 

Soodus

John Banville

Varjutus

3,00 

18,90 

William Boyd

Üks inimsüda

28,00 

Umberto Eco

Foucault´ pendel

27,90 

Soodus

Dave Eggers

Ring

3,00 

24,20 

Haruki Murakami

1Q84

III osa

24,90 

Soodus

Nicole Krauss

Suur koda

7,00 

17,40 

Mihhail Bulgakov

Meister ja Margarita

16,50