Erinevate valdkondade raamatud soodsalt ja mugavalt

Uus aasta on alanud. Ei peagi olema parandamatu optimist, et uskuda – paarist eelnevast tuleb ta parem, normaalsem. Selle nimel on tohutult vaeva näinud ja ennastsalgavalt tööd teinud suur hulk inimesi. Üks neist on meie jaanuari klubiraamatu kangelane Arkadi Popov. Raamat temast räägib lahti, mis siis kriisiaja alguses ikkagi toimus, kuidas sündmused arenesid, kuidas sel pingelisel ajal töötati, kiireid ja kriitilisi otsuseid vastu võeti ja neid ka ellu viidi.
Raamatu teises osas saame aga põnevat ja kohati vägagi lustakat infot Arkadi Popovi varasema elukäigu kohta, õpime teda pisut ka inimesena tundma. Sõna saavad Arkadi lähedased ning endised ja kriisiaegsed töökaaslased. Nii kujuneb sellest sõbralikust, optimistlikust, selge sõna ja mõtlemisega ning hea huumorimeelega inimesest tervikpilt, saame temaga justkui tuttavaks. Ja see on üks tõeliselt tore tutvus!

Klubiraamat

Klubiraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti (1 boonuspunkt = 1 euro).
Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Evelin Kivimaa

Kriisiaeg vajab kangelasi!

Arkadi Popov: „Hei-hei-hei, teeme ära!“

25,90 

Koroonakriisi algusajast Eestis, mil võtmetegelaseks sai hädaolukorra meditsiinijuht Arkadi Popov.

Valikraamat

Valikraamatust ei pea ära ütlema, selle saate soovi korral tellida. Valikraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti  (1 boonuspunkt = 1 euro).

Koostanud Merle Karusoo

14. juuni needus

24,90 

Vaata lähemalt

Klubi soovitab

Elo Selirand

Tormi märgid

20,90 

Vaata lähemalt

Nädala pakkumine

Andrus Kivirähk

Rehepapp ehk november

22,90 

Vaata lähemalt

Arkadi Popov süstib indu ja optimismi

Kas ülitiheda päevakavaga ARKADI POPOV üldse leiab aega, et enda elust rääkida, kahtles Evelin Kivimaa, alustades temast raamatu kirjutamist. Selgus, et kui Arkadi juba midagi ette võtab, siis teeb ta seda põhjalikult, ülikiirelt ja otsekohe. Lõpuks kogunes põnevat juttu nõnda palju, et raamat tuli esialgu plaanitust kolmandiku pikemgi.

Vaata lähemalt

Tule Raamatuklubiga külalislahkesse Armeeniasse!

Reis toimub 4.–12. maini 2022

Legendide ja piiblilugude maa, maailmas esimesena ristusu vastu võtnud riik Armeenia õitsebki ehk just tänu Noa õnnistusele, kelle laev pärast veeuputust Araratile pidama jäi.

Armeenia pärliks peetav Sevani järv, pilvedesse kõrguvad mäed, kosed, rikas kultuur, unikaalne arhitektuur, pühapaigad – kõik need ootavad avastamist.

Vaata lähemalt

Raamatuklubi sõprade FB grupp

Facebookis on loodud grupp Suure Eesti Raamatuklubi sõbrad, kus on oodatud lugemismuljed ja raamatusoovitused, konstruktiivne tagasiside ja ettepanekud ning nii kodumaise kui ka väliskirjanduse uudised. Liitu grupiga ja vahetame arvamusi! Sinu tagasiside on oodatud, et teha koos paremat klubi.