Erinevate valdkondade raamatud soodsalt ja mugavalt

Mis toimub, kui me sureme? Surmaga kõik ei lõpe, midagi seal kindlasti on… Enamus inimkonnast usub seda ühel või teisel viisil. Selles raamatus räägib oma nägemustest ja mõtestab lahkunute hingedega suhtlemise kogemusi Venemaa selgeltnägijate tuleproovi 19. hooaja võitja TIMOFEI RUDENKO.

Klubiraamat

Klubiraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti (1 boonuspunkt = 1 euro).

Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Timofei Rudenko

Kirgastumine

Lase lahti, andesta, ela

22,90 

Timofei Rudenko meediumianne viis ta võidule Venemaa telekanali TNT menusaates „Selgeltnägijate tuleproov”. Kuidas andekas meedium arendas oma selgeltnägemisvõimeid? Mida tunneb hing pärast surma? Kuidas vabaneda hirmudest? Kuidas õppida hüvasti jätma, andeks andma endale ja lähedastele ning elu tervistama? Sellest kõigest räägib autor oma raamatus. See on avameelne jutustus elust täis dramaatilisi sündmusi. Inimese lugu, kes […]

Valikraamat

Valikraamatust ei pea ära ütlema, selle saate soovikorral tellida. Valikraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti  (1 boonuspunkt = 1 euro).

Stephen Fry

Kreeka kangelased

27,90 

Vaata lähemalt

Ilukirjandus

Imogen Kealey

Vabastamine

26,95 

Vaata lähemalt

Mitmesugust

Lia Virkus

Lia hoidised

21,90 

Vaata lähemalt

Lastele

Õpilase entsüklopeedia

25,10 

Vaata lähemalt

Soodsad komplektid hittraamatutest

Pakkumine kehtib, kuni raamatuid jätkub!

Komplekt: KÖÖGIKUNST. Maaköök + Hakkliha + 101 Eesti toitu ja toiduainet

64,80 

Vaata lähemalt

GOSPA kutsub Saaremaale

Georg Ots Spa Hotell kutsub avanenud Saaremaale puhkama!

Pakume Raamatuklubi liikmetele -10% selle suve niigi soodsatest majutuse ja spateenuste hindadest. Kasuta märgusõna SERK. Pakkumine kehtib broneerimiseks 30. juunini info@gospa.ee või tel. 4550000

Plaani ja broneeri oma suvepuhkus nüüd, puhata ja tasuda võid hiljem.

Vaata lähemalt

Intervjuu Eve Kallastega

Meie juunikuu klubiraamatut sirvis armastatud saatejuht EVE KALLASTE

Kuidas Sulle tundub, kas eestlased on esoteerikahuviline rahvas?

Et esoteerikahuvilisi eestlasi on üllatavalt palju, näitavad nii selleteemaliste saadete vaatajanumbrid kui vaimsust toetavate kursuste ja laagrite suur populaarsus. Päris tihti juhtub, et astub inimene minu juurde ja uurib: puutusid „Selgeltnägijate tule­proovi” saadet tehes nõidade ja maagidega lähedalt kokku, ütle, kes nendest sulle eriti silma jäi, mul oleks nii vaja temaga rääkida. Ja need on teinekord lausa mitme kõrgharidusega inimesed, kes minult meediumite kontakte uurivad. Inimestel on siin maises elus tõesti raske leida lootust ja tuge, hingemaailma uurides loodavad nad seda sealt saada. Tihti saavadki.

Vaata lähemalt