Erinevate valdkondade raamatud soodsalt ja mugavalt

Tarberaamatud on kasulikud ja vajalikud, selge see. Ent mõnikord oleks vaja endale ka lihtsalt lugemisnaudingut lubada. Ja juunikuus ongi klubiraamatuks komplekt kahest raamatust – sadade lehekülgede viisi tõeliselt haaravat lugemist sinu suvesse!

Klubiraamat

Klubiraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti. Kui teil on kogutud 5 boonuspunkti saate valida kingituseks ühe auhinnaraamatu. Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Juuni klubiraamatute komplekt : Lee Child "61 tundi" + Lucinda Riley "Armastuskiri"

46,44 

Kuigi ühtviisi haaravad, on need värskelt ilmunud romaanid ka üpris erinevad. Leiad põnevust ja pingelisi olukordi nii naiselikust kui ka mehelikust vaatepunktist esitatuna. Kui Iiri autori Lucinda Riley värske, põneva ja saladustest tulvil romaani keskmes on väljamõeldud Briti kuninglik perekond, siis Briti autori Lee Child’i põnevikus toimetab, nagu tema arvukates varasemates raamatuteski, endisest Ameerika sõjaväepolitseinikust uurija Jack Reacher.

Mõlemat raamatut iseloomustab see, et neist leiad meelelahutust selle sõna parimas tähenduses ja kui oled kord alustanud, siis on neid üpris raske käest panna.

Valikraamat

Valikraamatust ei pea ära ütlema, selle saate soovikorral tellida. Valikraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti. Kui teil on kogutud 5 boonuspunkti saate valida kingituseks ühe auhinnaraamatu.

Jocasta Innes

Maaköök

24,15 

Vaata lähemalt

Sooduspakkumine klubiraamatu ostjatele

Millenniumi sarja raamatud juuni klubiraamatute komplekti ostjatele hinnaga 9 eurot tükk!

Stieg Larsson

Lohetätoveeringuga tüdruk

Millenniumi sarja 1. raamat

12,00 

18,15 

Vaata lähemalt

Ettetellimine

ON ALANUD MILLENNIUMI SARJA VIIMASE RAAMATU “TÜDRUK, KES PEAB SUREMA” ETTETELLIMINE.

Kui soovid saada raamatu kohe, kui see ilmub ja soodsama hinnaga, siis telli ette!

Raamat ilmub 22 augustil.

David Lagercrantz

Tüdruk, kes peab surema

Millenniumi sarja 6. raamat

21,90 

25,90 

Vaata lähemalt

Selle kuu eripakkumine

Roberto Innocenti, Carlo Collodi

Pinocchio seiklused

24,90 

Vaata lähemalt