Erinevate valdkondade raamatud soodsalt ja mugavalt

TÄHELEPANU! Valitsuse otsusega on suletud ka raamatupoed. Eriolukorra ajal pakume võimalust tellida PAKIAUTOMAATIDESSE KÕIK RAAMATUD ILMA POSTIKULUTA. Loe lähemalt SIIT

Vanarahvas ütles, et me näeme unes seda, kus meie hing rändab. Unenäod on hinge rännuteed ja näitavad, kus hing käib, mida ta teeb ja kellega kohtub. Folklorist Jaan Sudak on uurinud meie pärimuslikku unenäomaailma, avanud uksi ürgsete uskumuste juurde ja vaadelnud Kihnu saare näitel, mis sellest praeguseni elavana säilinud on.
Tänapäevasedki unenägude seletajad võivad ju populaarsed olla, ent ilmselgelt on meie oma esivanemate pärimustarkusel hoopis teine kullaproov. 

 

Klubiraamat

Klubiraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti (1 boonuspunkt = 1 euro).
Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Jaan Sudak

Mia nägi unõs…

Uni ja unenäod eesti rahvapärimuses

27,90 

Folklorist Jaan Sudak võtab raamatus vaatluse alla eesti unefolkloori ja unenäoended.

Valikraamat

Valikraamatust ei pea ära ütlema, selle saate soovi korral tellida. Valikraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti  (1 boonuspunkt = 1 euro).

Katrin Pauts

Tallinna tume

Tavaliste inimeste väikesed nurjatused

18,90 

Vaata lähemalt

Klubi soovitab

Silvia Pärmann

Kusagil maailma lõpus

24,90 

Vaata lähemalt

Mitmesugust

Ulla-Maija Paavilainen

Suurim neist on armastus

Kirsti Paakkaneni lugu. Naine Marimekko edu taga

24,95 

Vaata lähemalt

Juubeli sooduspakkumine

Kirjastusel Varrak on juubeliaasta.

Sel puhul iga kuu uus magus pakkumine!

Agatha Christie

Saladuslik juhtum Stylesis

9,00 

23,20 

Vaata lähemalt

Loosime välja Vabaõhumuuseumi perepääsmed

Kinkekaart võimaldab ühekordse sissepääsu perele ja seda saab kasutada aasta jooksul, sealhulgas meeleolukal jaanipäevaüritusel, kus sel aastal plaanitakse ajahüpet riigi ajaloo kolme õitsenguaastasse. kiigatakse 1900. aasta põllumajandusnäitusele, saadakse osa 1937. aasta pidulikust Võidupõha tähistamisest ja jõutakse ka 1979. aasta Nõuni kolhoosi jaanikule.

Vaata lähemalt

Raamatukauplused suletud / pakiautomaatidesse tarne tasuta!

Hea Suure Eesti Raamatuklubi liige!

Valitsuse otsusega on alates 11.03 raamatukauplused suletud. Kui teie lähetusviisiks on praegu mõni Raamatuklubi teeninduspunktidest, valige palun uueks lähetusviisiks endale sobiv Omniva või Smartposti pakiautomaat, kuhu eriolukorra ajal raamatuid saada soovite! Seda saate teha siin

Muutke oma lähetusviisi ka sel juhul, kui te hetkel midagi tellida ei soovi, sest lähetusviis jääb kehtima ka edaspidistele tellimustele (järgmise muutmiseni) ja kuu lõpus väljasaadetavatele klubiraamatutele.

Küsimuste korral võtke palun ühendust Raamatuklubi klienditeenindusega tel. 6460218 või e-maili teel raamatuklubi@serk.ee

Eriolukorra ajal on kõik pakiautomaatidesse tellitavad raamatud ILMA POSTIKULUTA!
Kullerteenuse hind on 4.80. Teenus on tasuta, kui tellimuse maksumus on vähemalt 30 eurot.

Raamatuklubi sõprade FB grupp

Facebookis on loodud grupp Suure Eesti Raamatuklubi sõbrad, kus on oodatud lugemismuljed ja raamatusoovitused, konstruktiivne tagasiside ja ettepanekud ning nii kodumaise kui ka väliskirjanduse uudised. Liitu grupiga ja vahetame arvamusi! Sinu tagasiside on oodatud, et teha koos paremat klubi.