Erinevate valdkondade raamatud soodsalt ja mugavalt

Novembri klubiraamatu “Kopsude hämmastav maailm” eesmärk on selgitada nii tervetele kui haigetele lihtsal ja kujundlikul moel, kuidas tekivad kopsuhaigused, millised on nende mõjud ja tagajärjed ning mida nende vastu teha annab.

Klubiraamat

Klubiraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti. Kui teil on kogutud 5 boonuspunkti saate valida kingituseks ühe auhinnaraamatu. Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Kai-Michael Beeh

Kopsude hämmastav maailm

21,90 

Meie kopsud kujutavad endast keerukat looduse imemasinat ning need on rohkem ohus kui ükski teine elund. Iga hingetõmbega saavad nad mikroobe, allergeene ja õhu saasteaineid. Kopsud ei valuta, nemad kannatavad vaikides – ja suudavad enamikul juhtudel sellele vaatamata eluaeg funktsioneerida. Kaasahaaravalt ja meeleolukalt vahendab kopsuspetsialist Kai-Michael Beeh kõike, mida peaks kopsude kohta teadma, nende imeliste […]

Valikraamat

Valikraamatust ei pea ära ütlema, selle saate soovikorral tellida. Valikraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti. Kui teil on kogutud 5 boonuspunkti saate valida kingituseks ühe auhinnaraamatu.

Walter Isaacson

Leonardo da Vinci

27,90 

Vaata lähemalt

Novembri eripakkumine

Yuval Zommer

Suur mereraamat

16,40 

Vaata lähemalt