Erinevate valdkondade raamatud soodsalt ja mugavalt

Pika ajalooga kultussaadet “Mnemoturniir” teavad küll vist kõik. Sageli juhtub, et küsimuste vastuseid kuulates tekib ahhaa-elamus ja mõtled, et selle jätan nüüd küll meelde. Aga ega kõike ikka jäta küll. Staažikas staarküsija Rein Laumets on “Mnemoturniiri” küsimusi ja vastuseid ajaloo jaoks talletades meie eest selle meeldejätmise töö ära teinud. Kokku on saanud tõeliselt nauditav raamat!

 

Klubiraamat

Klubiraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti (1 boonuspunkt = 1 euro).
Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Küsib Rein Laumets

Tähelepanu! Mnemoturniir

1000 küsimust ja vastust aastatest 1968–2020

24,90 

Sellesse raamatusse on staažikas mälumängur ja küsimuste esitaja Rein Laumets kokku kogunud 1000 küsimust ja vastust, mis kõik on kõlanud  saate „Mnemoturniir“ eetris. Küsimused on ritta seatud ajalises järjekorras alustades värskeimast, mis pärineb aastast 2020, kuni vanima küsimuseni aastast 1968. Raamat on mõeldud nii seltskondlikuks mälumänguks, abiks viktoriinide koostamisel kui ka lihtsalt silmaringi avardamiseks.

Valikraamat

Valikraamatust ei pea ära ütlema, selle saate soovikorral tellida. Valikraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti  (1 boonuspunkt = 1 euro).

Lucinda Riley

Liblikatuba

29,90 

Vaata lähemalt

Klubi soovitab

Haulwen Nicholas

Isiksusetestid

25 lihtsat testi, mille abil saad teada, kes sa tegelikult oled

23,90 

Vaata lähemalt

Hittraamatuid eri kirjastustelt

Need raamatuid saad tellida kodulehelt või klienditeeninduse kaudu raamatuklubi@serk.ee. Need ei ole saadaval klubi teeninduspunktides.

Simon Reeve

Sammhaaval

24,90 

Vaata lähemalt

Varraku juubelipakkumine

Kirjastusel Varrak on juubeliaasta.

Sel puhul iga kuu uus magus pakkumine!

Barbora Kurcova

52 loodusest inspireeritud käsitööprojekti

Põnevaid meisterdusi kogu aastaks

20,90 

Vaata lähemalt

Järgmise ostu sooduskupong

Kui said veebruaris ostuga kaasa 10-eurose sooduskupongi, ära unusta seda kasutada. Kupongil olevat allahindluskoodi saad kasutada kuni märtsi lõpuni veebipoes, kui Sinu ostu summa on vähemalt 40 eurot.

 

Usbekistani reisil uued kuupäevad

UUS REISIAEG ON 8-15. mai 2021

TULE SUURE EESTI RAAMATUKLUBIGA EKSOOTILISSE USBEKISTANI! Külastame islamimaailma kaunimaid linnu TAŠKENTI, SAMARKANDI, BUHAARAT, ööbime JURTAS, käime TURGUDEL JA MOŠEEDES…

Vaata lähemalt

Raamatuklubi sõprade FB grupp

Facebookis on loodud grupp Suure Eesti Raamatuklubi sõbrad, kus on oodatud lugemismuljed ja raamatusoovitused, konstruktiivne tagasiside ja ettepanekud ning nii kodumaise kui ka väliskirjanduse uudised. Liitu grupiga ja vahetame arvamusi! Sinu tagasiside on oodatud, et teha koos paremat klubi.