Erinevate valdkondade raamatud soodsalt ja mugavalt

Konstantin Pätsi elu on põhjalikult uurinud mitmed ajaloolased. See raamat vaatleb aga Pätsi elu läbi uue prisma. Keskendudes ühele tema ideedest – Soome ja Eesti vendlusele – , räägib see käsitlus siiski palju enamast: kogu sellest pöördelisest ajast ja inimestest oma ajas. Täna nii kummalisena tunduv idee meie kaksikriigist või koguni kaksikmonarhiast on siiski äärmiselt huvitav. Päts on riigimehelikult otsinud meile toetust ja suurust juurde ainsast mõeldavast kohast…

Klubiraamat

Klubiraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti (1 boonuspunkt = 1 euro).

Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Seppo Zetterberg

Konstantin Päts ja Soome

Unistus kaksikriigist

25,90 

Konstantin Päts (1874–1956) unistas Soome ja Eesti liidust kogu aeg, ka suurte sõdade ajal. Päts saabus Soome suurvürstkonda poliitilise pagulasena 1906. aasta sügisel. Rohkem kui kahe aasta jooksul, mil ta seal elas, sai Soomest tema jaoks ideaalmaa, eeskuju Eestile. Eesti Vabadussõja ajal aastatel 1918–1920 arendas Päts oma kauaaegset meelisideed unioonist või kaksikriigist koos Soomega. See […]

Valikraamat

Valikraamatust ei pea ära ütlema, selle saate soovikorral tellida. Valikraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti  (1 boonuspunkt = 1 euro).

Roland Tõnisson

Uue maailma hällilaul

23,90 

Vaata lähemalt

Lastele

Hannah Porter

Need vahvad kassid

13,90 

Vaata lähemalt

Hittraamatuid eri kirjastustelt

Lia Virkus

Minu parimad

Lihtsad ja kodused toidud ja küpsetised

31,90 

Vaata lähemalt

Jaanuari eripakkumine

Alexandra Lapierre

Mura

Leegitsevad mälestused

27,90 

Vaata lähemalt

Klubiraamatu autor Seppo Zetterberg lugejatele:

Seppo Zetterberg on soomlasest Eesti ajaloo uurija. Ta on Tartu Ülikooli audoktor ja Soome Teaduste Akadeemia liige ning olnud Soome Instituudi juhataja Eestis. Varrakult on varem ilmunud tema raamatud “Maailma ajalugu” ja “Rändajad Soome sillal”.

Vaata lähemalt

Raamatuklubi sõprade FB grupp

Facebookis on loodud grupp Suure Eesti Raamatuklubi sõbrad, kus on oodatud lugemismuljed ja raamatusoovitused, konstruktiivne tagasiside ja ettepanekud ning nii kodumaise kui ka väliskirjanduse uudised. Liitu grupiga ja vahetame arvamusi! Sinu tagasiside on oodatud, et teha koos paremat klubi.