Erinevate valdkondade raamatud soodsalt ja mugavalt

Detsembri klubiraamat sisaldab valiku meie rikkalikust lastejutuvaramust. On nii vanaisade-vanaemade aegseid unustamatuid lugusid, isade-emade armastatud tegelasi ja autoreid kui ka tänaste laste suuri lemmikuid. Ehk on just nüüd parim aeg, et oma lugemiselamusi ka üksteisega jagada ja ühiseid kirjandusmälestusi luua!

Klubiraamat

Klubiraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti. Kui teil on kogutud 5 boonuspunkti saate valida kingituseks ühe auhinnaraamatu. Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Koostanud Jaanika Palm

Meie laste unejutud

23,90 

See on raamat, mis sisaldab valiku meie rikkalikust lastejutuvaramust läbi aegade. Raamat on üles ehitatud kümnendite kaupa – kogumiku varaseimad jutud on ilmunud 1920. aastatel, hiliseimad juba uuel sajandil, vaid mõned aastad tagasi. Leidub jutte nii laste igapäevaelust, südamlikke loomalugusid kui mänguasjade seiklusi. Mõned jutud on naljakad ja teevad tuju heaks, teised jälle kutsuvad elu üle järele mõtlema, poetavad mõne tarkusetera või annavad aimu, millega tegelesid lapsed aastaid tagasi.

Valikraamat

Valikraamatust ei pea ära ütlema, selle saate soovikorral tellida. Valikraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti. Kui teil on kogutud 5 boonuspunkti saate valida kingituseks ühe auhinnaraamatu.

Reet Hiiemäe

Usundid ja vaimsed õpetused Eestis

24,10 

Vaata lähemalt

Jõulukingiks

Siit leiad toredaid jõulukinke igas vanuses pereliikmetele ja sõpradele!

Inge Pitsner, Einar Ellermaa

Baruto

Rääkimata lood

24,90 

Vaata lähemalt

Detsembri eripakkumised

Pakkumine kehtib, kuni raamatuid jätkub!

Helen Rappaport

Võidujooks Romanovite päästmise nimel

9,00 

23,20 

Vaata lähemalt