Erinevate valdkondade raamatud soodsalt ja mugavalt

Püsige kenasti kodus ja tellige raamatud pakiautomaati! KÕIGI KODULEHE KAUDU TELLITUD PAKKIDE tarne pakiautomaatidesse märtsi lõpuni TASUTA!

Märtsi klubiraamatust leiad lõbusaid ja tõsisemaidki meenutusi autori lapse- ja koolipõlvest nõukaaja viljastavates tingimustes, Nõukogude Liidu esimese diskoteegi asutamisest, raadiotööst, olümpiamängude kajastamisest, skandaalsest jalgpallimatšist raadio ja televisiooni võistkondade vahel, Balti ketist, reklaamfilmide tegemisest, uutest tuultest majanduses ja paljust muust.

Klubiraamat

Klubiraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti. Kui teil on kogutud 5 boonuspunkti saate valida kingituseks ühe auhinnaraamatu. Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Olav Osolin

Minu esimene elu

24,15 

MIKS MA SEDA TEGIN? Tõepoolest, miks? Kas ma tõesti arvasin, et keegi tahab üksipulgi teada, kuidas ma oma elukest elanud olen? Esialgu ei arvanud. Aga kui ma hakkasin ajaviiteks Facebookis kirjutama, esmalt sellest, mida ma olin lugenud või mida ma miskist asjast arvan, hiljem aga ka omaenda meenutusi ammustest aegadest, siis hakkasid inimesed kommentaarides küsima, […]

Valikraamat

Valikraamatust ei pea ära ütlema, selle saate soovikorral tellida. Valikraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti. Kui teil on kogutud 5 boonuspunkti saate valida kingituseks ühe auhinnaraamatu.

Stephen Fry

Kreeka müüdid

25,90 

Vaata lähemalt

Ilukirjandus

Oskar Luts

Talve

Vaata lähemalt

Lastele

Eno Raud

Sipsik

Vaata lähemalt

Mitmesugust

Marju Karin

Naine

Otse ja ausalt

19,95 

Vaata lähemalt

Märts on krimikuu!

Kriminaalromaanid lausa kriminaalsete hindadega!

Pakkumine kehtib, kuni raamatuid jätkub.

C. J. Tudor

Annie Thorne´i kadumine

7,00 

24,15 

Vaata lähemalt

Nädala pakkumine

Nädala pakkumine kehtib Raamatuklubi liikmetele kuni 31. märtsini. Kaunis köites aegumatu kirjandusklassika nüüd väga soodsalt! I ja II osa kokku vaid 15 eurot!

NB! Märtsi lõpuni on kõigile kodulehe tellimustele tarne pakiautomaati TASUTA!

Fjodor Dostojevski

Vennad Karamazovid. 1.osa ja 2. osa

38,00 

Vaata lähemalt