Erinevate valdkondade raamatud soodsalt ja mugavalt

Jaanuari klubiraamat “Kuu vägi” annab väga konkreetseid ja praktilisi juhiseid, kuidas Kuu väge ja faase erinevates eluvandkondades kasutada. Sünniaja ja kuu tabelite järgi saad vaadata, milline on Kuu mõju just sulle, su lähedastele ja sõpradele.

Klubiraamat

Klubiraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti. Kui teil on kogutud 5 boonuspunkti saate valida kingituseks ühe auhinnaraamatu. Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Jane Struthers

Kuu vägi

Kuidas rakendada kuu faaside energiat oluliste eesmärkide saavutamiseks

21,90 

Kuu rütmid aitavad vastata olulistele küsimustele. Kuu ei mõjuta mitte ainult merevee tõusu ja mõõna – Kuu mõjutab iga elavat olendit, meie meeleolu ja otsustusvõimet. Kui soovite jätta tööintervjuul head muljet, alustada äritegevust, abielluda, last saada, kinnisvara osta, dieeti pidada, seemneid külvata või saaki koguda – parima tulemuse saate, kui valite selleks kõige sobivama Kuu […]

Valikraamat

Valikraamatust ei pea ära ütlema, selle saate soovikorral tellida. Valikraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti. Kui teil on kogutud 5 boonuspunkti saate valida kingituseks ühe auhinnaraamatu.

Lembit Uustulnd

Avameri

Kalamehe mõrsja

22,30 

Vaata lähemalt

Soodsad komplektid hittraamatutest

Siit leiad neli komplekti eri valdkindade TOP-raamatutest suurepärase komplektihinnaga vaid 29 eurot kolme raamatu eest!

Komplekt: Imeline nukumaailm. Kirjatud koed. Vahvad sokimustrid

Vaata lähemalt

Mitmesugust

Siit leiad hittraamatuid erinevatelt kirjastustelt.

PS. Ajakirjas lk 10 olevad raamatud ei ole saadaval Raamatuklubi teeninduspunktides. Telli siit!

OSHO

Osho: vabamõtlejast müstiku elutee

26,90 

Vaata lähemalt