1

Erinevate valdkondade raamatud soodsalt ja mugavalt

Septembri klubiraamat on mitmeski mõttes toiduajaloo ümerkirjutamine. On ju laialt levinud arvamus, et vanasti olid liha ja piim toidulaua põhitegijateks. Tegelikult ei saadud seda endale kuigi sageli lubada, hakkama pidi saama looduse poolt pakutavaga ja kindlasti olid olemas taimsed alternatiivid. Uurimustöö tulemusena ja autorite huvist lähtudes on sündinud hulk põnevaid pärimustoitude retsepte, mis sobivad kõigile, ka veganitele. Tegemist ei ole aga kaugeltki lihtsalt kokaraamatuga. Siin leidub palju inspireerivat lugemist rahvapärimusest, loodusest ja ajaloost. See kaunis raamat kannab endas rahvaluule ja vanade uskumuste vaimu.

Klubiraamat

Klubiraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti (1 boonuspunkt = 1 euro).
Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Anniina Ljokkoi, Liisa Kaski

Taimsed pärimustoidud

27,90 

Avastusretk vanade taimetoitude juurde ja põnevaid fakte rahva toitumisest läbi ajaloo.

Valikraamat

Valikraamatust ei pea ära ütlema, selle saate soovi korral tellida. Valikraamatu ost vabastab pakikappi tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti  (1 boonuspunkt = 1 euro).

John le Carré

Silverview - viimane saladus

24,90 

Vaata lähemalt

Ilukirjandus

Caroline Bernard

Naine Montparnasse´ilt

Simone de Beauvoir armastuse ja tõe otsinguil

27,90 

Vaata lähemalt

Nädala pakkumine

Eesti järved, Eesti koopad, Eesti jõed –  kolm suurepärast loodusraamatut hinnaga vaid 7.90 tk. Pakkumine kehtib Raamatuklubi liikmetele 30. septembrini või kuni kaupa jätkub!

Anu Palm, Helle Mäemets, ...

Eesti järved

23,90 

Vaata lähemalt

Taimsed pärimustoidud

Raamat kirjeldab läänemeresoomlaste toiduajalugu korilaste kiviajast kuni tänapäevani. Esile on tõstetud taimsed toidud, mis kuuluvad meie toidupärimusse. Küsimustele vastab üks autoritest ANNIINA LJOKKOI.

Vaata lähemalt

Loosime välja kaks membo.ee 50-eurost kinkekaarti!

Kõigi vahel, kes ostavad septembri klubiraamatu “Taimsed pärimustoidud” loosime välja kaks membo.ee 50-eurost kinkekaarti! Hindad värskust toidulaual? Membo on mugavaim viis värske ja hooajalise toidukauba tellimiseks otse kohalikelt tootjatelt.
Loosimine toimub 22. oktoobril.

Võida lugeja palk pooleks aastaks!

Väärtustamaks lugemist ja oma lugejaid loosib Suur Eesti Raamatuklubi välja LUGEJA PALGA POOLEKS AASTAKS! Loosimine toimub aasta lõpus kõigi klubiliikmete vahel, kes on ostnud aastal 2022 vähemalt 5 klubiraamatut.

 

Vaata lähemalt

Raamatuklubi sõprade FB grupp

Facebookis on loodud grupp Suure Eesti Raamatuklubi sõbrad, kus on oodatud lugemismuljed ja raamatusoovitused, konstruktiivne tagasiside ja ettepanekud ning nii kodumaise kui ka väliskirjanduse uudised. Liitu grupiga ja vahetame arvamusi! Sinu tagasiside on oodatud, et teha koos paremat klubi.