Klubireeglid

 1.  Suure Eesti Raamatuklubiga liitudes nõustuvad klubiliikmed saama 12 korda aastas posti teel tasuta klubi ajakirja, milles olevad pakkumised kehtivad kuu lõikes ning infot e-mailile kuni 4 korda kuus.
 2. Klubiraamatuks valitud raamatut on ajakirja esimestel lehekülgedel põhjalikumalt tutvustatud ja selle hind on eriti soodne. Iga klubiraamatu ost annab ühe boonuspunkti ja vabastab paki postikulust, kui tellid pakiautomaati või ramatuklubi teeninduspunkti.
 3. Kui Sa klubiraamatut ei soovituleb sellest kindlasti teatada enne viimast äraütlemispäeva, milleks on iga kuu 22. kuupäev. Teata sellest ühel järgnevatest viisidest:

*    klubi kodulehelwww.serk.ee

*    e-kirjagaraamatuklubi@serk.ee, lisa kindlasti oma nimi ja klubi­liikme number või telefon

*    telefonil 646 0218 (tööpäeviti 9.00–17.00)

*    SMS-sõnumiga: numbrile 15977: SERK (tühik) klubiliikme number (tühik) klubiraamatu kood. SMSi hind on 0.19 eurot

*    täida ja postita kupong, mis on ajakirja tagakaanel

 1. Teatamata jätmist käsitleme tellimusena ning klubiraamat saadetakse välja.
 2. Klubi ajakirjas tutvustatakse põhjalikumalt ka valikraamatut. Iga valikraamatu ost annab samuti ühe boonuspunkti ning vabastab paki postikulust, kui tellid pakiautomaati või raamatusklubi teeninduspunkti. Valikraamatust ei pea ära ütlema, selle saad soovi korral tellida.
 3.  Pakiautomaati tellides on sinu jaoks ilma postikuluta kõi pakid, milles sisaldub klubiraamat või valikraamat ja kõik pakid, mille hind on vähemalt 30 eurot. Muudel juhtudel on postikulu 2.90 tellimuse kohta. Kulleriga tellides lisandub alates 1.märtsist postikulu 4.80 eurot igal juhul, välja arvatud, kui tellimuse väärtus on vähemalt 30€. Teeninduspunkti tellides ei lisandu postikulu ühelgi juhul.
 4. Paki eest saab tasuda arve alusel, mis on pakiga kaasas. Tasuda saab ka SERKi kodulehel kohe tellimust tehes.
 5. Iga viie boonuspunkti eest võid endale valida tasuta auhinnaraamatu. Auhinnaraamatuid väljastame ainult koos tellimusega. Õigus auhinnaraamatule tekib pärast seda, kui viienda klubiraamatu eest on arve Raamatuklubile laekunud. Boonuspunkte saab kasutada ka tellimuse vormistamisel (1 punkt = 1 euro. Kuni 10 punkti ühe tellimuse kohta). Punktide kasutamise soovist tuleb teatada kohe tellimust tehes.
 6. Klubiraamat ja teised antud kuu pakkumises olevad raamatud on klubiliikmele soodushinnaga saadaval ka raamatuklubi teeninduspunktides. Teeninduspunktidest ostes või sinna tellides on selle kuu klubiraamat pakkumises toodud klubihinnast veel 10% soodsam.
 7. Kui oled andnud meile oma e-posti aadressi ja avaldanud soovi saada Raamatuklubi infot, informeerime Sind meili teel käesoleva kuu pakkumistest Raamatuklubis ja tuletame meelde klubiraamatust äraütlemise tähtaega. Juhul, kui soovid e-kirjadest loobuda, saad seda teha kirja lõpus oleval meiliaadressil.

Raamatuklubi ei väljasta oma klubiliikmete kontaktandmeid kolmandatele osapooltele turundustegevuseks.

 1. Klubiliikmena tunnustatakse vähemalt 18-aastasi isikuid Eestis asuva aadressiga. Ühelt aadressilt võib klubisse kuuluda üks inimene.
 2. Tellimuste täitmise aeg on kuni nädal.

Ostetud raamatuid saab tagastada ainult praakeksemplari või eksliku saadetise korral. Selleks võta ühendust meie klienditeenindusega numbril 6460 218.

Raamatuklubi jätab endale õiguse esitada kuluarveid 5.00 eurot korra eest neile klubiliikmetele, kes on korduvalt jätnud raamatupaki välja ostmata.

Raamatuklubi jätab endale õiguse nõuda klubiliikmelt tasumisega viivitamise korral viivist vastavalt Võlaõigusseadusele. Tähtaegselt tasumata võlgnevuste sissenõudmisega seotud kulud 10 eurot on klubiliige kohustatud täiendavalt tasuma.