0

Võõramaalane

Diana Gabaldoni „Võõramaalane“ on populaarne raamatusari, mis lummab lugejaid vaimustava jutuvestjaoskusega, unustamatute tegelastega ja ajaloolise kontekstiga. Neid New York Times´i bestsellereid kiidavad ühtviisi nii kriitikud kui ka miljonid lugejad. “Võõramaalases” saab alguse kahe tähelepanuväärse kirjandusliku tegelase, Claire Randalli ja Jamie Fraseri lugu. See lummav ajalooline raamatusari ühendab põnevad seiklused ajatu armastuslooga.

Diana Gabaldon on sündinud 1952. aastal Ameerikas Arizona osariigis. Isa poolt inglise-ameerika, ema poolt mehhiko ameerika päritolu Diana õppis zooloogiat, merebioloogiat ja ökoloogiat. Temast sai teadlane ja Arizona Ülikooli õppejõud. Kuid 1988. aastal otsustas ta puhtalt huvist, “kuidas see käib”, kirjutada romaani. See osutus õnnestumiseks ja pani alguse tervele “Võõramaalase” raamatusarjale, mille põhjal on valminud ka samanimeline teleseriaal.

Eesti keeles on sarjast „Võõramaalane“ ilmunud kuus osa: „Võõramaalane“, „Kiil merevaigus“, „Rändaja“, „Sügistrummid“, „Leegitsev rist“, „Lume ja tuha hingus“.

Diana Gabaldon

Rändaja. 2. raamat

Võõramaalase sarja III osa 2. raamat

26,90 

Peale 20 aasta möödumist oma tegelikus ajas, naaseb Claire 18. sajandisse Jamie Fraseri juurde.
Soodus

Diana Gabaldon

Võõramaalane. 2. raamat

Võõramaalase sarja I osa 2.raamat

4,90 

26,90 

Claire’i ja Jamie Fraseri võitlus õigluse nimel paiskab värske abielupaari keerulisse olukorda.

TULE PÜSIKLIENDIKS

Püsiklientidele on kõik raamatud vähemalt 10% soodsamad. Lisaks kehtivad püsikliendile mitmed eksklusiivsed pakkumised!

Meie kliendid saavad esimesena teada parimatest pakkumistest, põnevatest uudistest ja uutest raamatutest.