1000 seiklust

Sisu tutvustus

Meil kõigil on nimekiri unistustest, mida soovime ühel heal päeval ellu viia, kui meid ainult ei takistaks töö, perekond, kool, raha ja vastutus. Aga kui oleksite kohustustest prii? Kui miski ei piiraks teie võimalust maailma kogeda? Kui miski ei seaks teile piire, kui tahate paiku oma silmaga näha ja oma käega katsuda? Mida te siis teeksite?

Raamatusse „1000 seiklust, mida elu jooksul ette võtta” kogutud seiklused hõlmavad kõiki maailmajagusid alates virmaliste imetlemisest Soome iglus kuni kullauhtmiseni Californias, ristlusreisist Galápagose saarestikus kuni ninja’ks õppimiseni Jaapanis.

Ükskõik kas olete end aastaks õppetööst vabaks võtnud üliõpilane, pikema puhkuse ära teeninud loomeinimene või elumuutust ihkav pensionär − see käsiraamat innustab teid tegema just seda, mida olete alati teha tahtnud, aga mille kohta olete arvanud, et te ei saa seda nagunii kunagi ellu viia.
Mõned kogemused seostuvad tegevusega vabas õhus maailma imelistes paikades, nagu aktiivse vulkaani otsa ronimine Itaalias või jäine suplus Antarktikas, teised aga püüdlustega, mida saab ellu viia kus tahes, näiteks kohaliku köögi hõrgutiste proovimine, lehma lüpsmine, õllepruulimine või lihtsalt võõrkeeleoskuse lihvimine.

Detailne info

Teised on vaadanud

Ester Bardone, Anu Kannike, ...

101 Eesti toitu ja toiduainet

19,30 

Toomas Kukk

Eesti taimede kukeaabits

24,15 

Anu Mänd

101 Eesti kullassepateost

21,35 

Ain Raal

101 Eesti ravimtaime

18,90 

Rein Sander

101 Eesti puud ja põõsast

15,50 

Tõnno Jonuks, Kristiina Johanson

101 Eesti arheoloogilist leidu

19,30 

Mart Juur

101 Eesti popmuusika albumit

15,59 

Dominic Couzens

Linnud

Euroopa linnuliikide täielik käsiraamat

26,10 

Mati Õun, Hanno Ojalo

101 Eesti lahingut

17,90 

1001 filmi, mida elu jooksul peab nägema

25,30