Conrani värvimaailm

Terence Conran

Sisu tutvustus

Käesolevas disainiraamatus jagab üks maailma tuntumaid disainereid, mööblitootjaid ja restoraniomanikke Sir Terence Conran elu jooksul omandatud kogemusi ja annab nõu, kuidas värvi kui üht äärmiselt jõulist ja paindlikku elementi ruumikujunduses oskuslikult kasutada. Viidates väga erinevatele inspiratsiooniallikatele, alates loodusest ja moekunstist ning lõpetades turulettide ja kunstiteostega, näitab autor, kuidas nendele eeskujudele tuginedes oma elamisse värve tuua.
Raamat on vürtsitatud toredate professionaalsete detailidega ja pakub usaldusväärseid nõuandeid, mitmelt poolt maailmast pärit illustreerivad fotod tutvustavad aga võluvaid moodsaid interjööre – kodusid, kus on uudses võtmes kujundusega saavutatud kordumatu miljöö.
1960. aastatel asutas Conran legendaarse sisustustoodete kaupluste keti Habitat, 1980. aastatel pani ta aga aluse Londoni disainimuuseumile, mis oli maailmas esimene omalaadne. 1983. aastal löödi ta rüütliks teenete eest disaini vallas. Praegu kujundab ta muu hulgas mööblit kauplustele Marks & Spencer, JCPenney, Content by Conran, Benchmark ja The Conran Shop. Conrani sulest on ilmunud rohkem kui 50 disainiraamatut.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Derek Rydall

Ärkamine

Seitse sammu eneseleidmise teel

5,00 

17,40 

Soodus

George R. R. Martin

Troonide mängu värviraamat

2,00 

13,50 

Aivar Pihelgas

Praktiline fotograafia

21,25 

Soodus

Tuire Kaimio, Minna Tallberg

Koos hobusega

25,00 

32,90 

Soodus

Geralin Thomas

Pahnast vabaks!

Kodu arukas korrastamine

2,00 

19,90 

Alison Jenkins

Kodu remonditööd

Nõuanded, töövõtted, õpetused ja nipid

21,90 

Koduõue puhkealad ja jalgteed

21,57 

Hanno Kask

Kalastaja ABC

19,30 

Katherine McGuire

Asjad, mida iga taimetoitlane peaks teadma

12,50 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

I osa

22,20