Deverilli lossi tütred

Santa Montefiore

Sisu tutvustus

„Deverilli lossi tütred“ on teine raamat „Deverillide kroonikast“, mis jälgib kolme iirlanna – Kitty, Celia ja Bridie – saatust läbi mitme aastakümne.

On aasta 1925, sõda on ammu möödas, aga kaotatud on palju ja elu pole enam kunagi endine.
Tuulepäine Celia Deverill on koos abikaasa Archiega otsustanud taastada mässu ajal maha põletatud Deverilli lossi endise hiilguse. Ta ei hoia selle nimel millegi pealt kokku. Kuid juba kogunevad mustad pilved ja finantsturg hakkab kokku varisema. See toob kaasa vägagi ootamatuid tagajärgi ja raskeid elumuutusi.
Kuigi Kitty on nõole lossi ostmise eest tänulik, sest vähemalt ei lähe see võõraste kätte, mõtleb ta nukralt ajale, mil ise seal elas. Ta on küll rahul oma eluga koos abikaasa Roberti ja lapsendatud poja JP-ga, aga tema süda igatseb siiski Jack O’Learyt – meest, keda ta endale ei saa. Kõheldes oma valikutes, peab Kitty tegema südantlõhestava otsuse, mis võiks tuua talle suurimat õnne, aga teeks haiget tema kõige lähedasematele.
Deverilli lossi kunagise koka tütar Bridie Doyle on nüüd rikas New Yorgi koorekihti kuuluv noor lesk. Aga kogu tema raha ei leevenda lapsest loobumise valu. Ta armub ja tunneb kiusatust pöörduda tagasi igatsetud kodumaale, isegi kui see tähendab vastu astumist naisele, kellele ta ikka veel ihkab kätte maksta.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Karen Joy Fowler

Me oleme kõik täiesti endast väljas

7,00 

24,20 

Carlos Ruiz Zafón

Marina

19,90 

Angela Carter

Verine kamber

15,40 

Soodus

Liz Fenwick

Cornwalli võõras

5,00 

19,30 

Soodus

Liz Fenwick

Maja Cornwallis

7,00 

20,30 

Soodus

Liz Fenwick

Cornwalli armulugu

5,00 

21,25 

Pierre Michon

Pisikesed elud

23,20 

Mihhail Bulgakov

Meister ja Margarita

16,50 

Sofi Oksanen

Puhastus

18,35 

Haruki Murakami

1Q84

III osa

24,90